МЕНЮ


9 жовтень 2014 - 16:20

Операцію "порятунок" успішно завершено


Минулого тижня до редакції «Вечірньої газети» надійшов лист від пенсіонерки Ізабелли Шерман, у якому вона пише, що є активним читачем бібліотеки-філії № 1, що на вулиці Червонозорівській, 25, міської централізованої бібліотечної системи. А далі продовжує: «Цю філію хочуть закрити на початку 2015 року у зв’язку з тим, що немає коштів сплачувати за опалення її приміщення. Вона знаходиться на території ЗОШ № 29 у приміщенні старої школи. Послугами книгозбірні користуються багато читачів, зокрема й людей похилого віку. Працівники бібліотеки навіть носять книжки додому тим пенсіонерам, які самі вже не можуть до неї дістатися через незадовільний стан здоров’я, але хочуть читати книжки. Якщо закриють цю філію, то великий район залишиться без бібліотеки…»
З даним листом ми ознайомили начальника міського відділу культури і туризму Анну Назарець, яка повідомила, що у зв’язку з необхідністю якнайощадніше використовувати в холодну пору року енергоресурси опалювати книгозбірню № 1 – дуже затратно. Адже вона знаходиться лише в декількох кімнатах одноповерхового приміщення колишньої школи, де таких кімнат багато, тож опалювати доводиться всю будівлю. Тож виникла необхідність фонди книгозбірні та її працівників розмістити в інших філіях міської централізованої бібліотечної системи… Та все ж вихід, що влаштував і читачів книгозбірні, і її працівників, було знайдено!
– Порятувати бібліотеку-філію № 1 нам допомогло міське управління освіти, розповідає Анна Назарець. – Разом з керівником цього управління Ларисою Костенко ми побували в ЗОШ № 29, де зустрілися з її директором Ларисою Смагою. І домовилися з нею про перенесення першої міської книгозбірні з будівлі старої школи до однієї з кімнат на першому поверсі нового корпусу школи № 29, у якій з початком опалювального сезону буде так само тепло, як і в усій школі. Тепер потрібно зайнятися підготовкою наданої нам кімнати для розміщення в ній книгозбірні, перенести до неї книги, журнали, меблі, різноманітне обладанання. Гадаю, що до кінця жовтня колектив бібліотеки-філії № 1 із цим завданням упорається й почне обслуговувати своїх читачів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4444 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua