МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:29
Опрацьовують нову схему розміщення зовнішньої реклами

У міській раді Кропивницького відбулося засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка.
Голова комісії поінформував присутніх про перебіг розроблення проекту схеми розташування реклами в обласному центрі. За його словами, проект доповнили пропозиціями громадських активістів, він тепер знаходиться на опрацюванні в юридичному управлінні міської ради.
Олександр Грабенко також відзначив позитивний результат діяльності комісії з реклами: на вулиці Великій Перспективній, від центру міста до пам’ятника Янголові-охоронцю, більше немає жодної рекламної розтяжки на тролейбусних опорах. За пропозицією комісії, терміни дії дозволів на рекламні об’єкти такого роду вздовж усієї центральної вулиці міста не було продовжено.
Під час засідання розглядали питання щодо пролонгації терміну дії наявних та видавання нових дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Щодо першої категорії питань: члени комісії погодили усі. А от деякі пропозиції щодо встановлення нових рекламних об’єктів викликали у членів комісії запитання. Зокрема, комісія запропонувала власникові туристичного агентства Exclusive Travel, яка хотіла розмістити рекламу на фасаді будинку на вулиці В’ячеслава Чорновола, звернутись до художньої ради, яка надасть рекомендації щодо зовнішнього вигляду реклами. Після цього підприємець зможе повторно звернутись до комісії для погодження рекламного оздоблення входу у приміщення туристичного агентства.
Також Олександр Грабенко надав доручення фахівцям сектору реклами управління містобудування та архітектури міської ради запросити на найближче засідання комісії власників рекламних агентств для профілактичної бесіди, оскільки останнім часом все частіше об’єкти реклами в обласному центрі розміщують з порушенням закону. Крім того, спеціалістам сектору було доручено проінспектувати місто задля виявлення незаконно встановленої реклами.
– Проїдьтеся містом за розробленою нами схемою розміщення рекламних об’єктів, – доручив підлеглим заступник міського голови. – Стосовно тих, що встановлено без дозволу, ми запропонуємо виконавчому комітету прийняти рішення про демонтаж. З порушниками треба розмовляти жорсткіше.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.60762 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua