МЕНЮ


26 червень 2015 - 13:05

Орендарю на сквер начхати?


На незадовільний санітарний стан території Центрального скверу вже давно нарікають кіровоградці. Кілька років тому мова навіть ішла про його реконструкцію, був розроблений попередній проект. Але згодом все затихло.

Сквер так і залишився занедбаним куточком у самому центрі міста. Нещодавно тут обвалилось дерево акації на парасольку літнього кафе, мало не постраждала жінка. Люди пишуть скарги, телефонують до органів державної влади та місцевого самоврядування. На жаль, ситуація не змінюється. Чому?

З таким запитанням редакція “Вечірньої газети” звернулась до завідуючого сектором екології і природоохоронної діяльності управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради Галини Негоди, яка пояснила, що територія зазначеного скверу перебуває в оренді ТОВ “Укрсфера”. Тому саме ця компанія, відповідно до законодавства, несе повну відповідальність за її належне утримання, благоустрій тощо.

– Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ТОВ “Укрсфера” передано в оренду земельну ділянку по вул. Преображенській (сквер Центральний), – пояснює ситуацію Галина Григорівна. – Згідно із Законом України “Про благоустрій” та Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, охорона, утримання та відновлення зелених насаджень на земельних ділянках, переданих в оренду, здійснюється за рахунок їх власників або користувачів, балансоутримувачі об’єктів благоустрою зеленого господарства державної та комунальної форм власності (комунальні підприємства, КРЕПи, ЖЕКи, орендарі, підприємства, установи та організації, на території яких є зелені насадження, газони і квітники) є відповідальними за збереження зелених насаджень та належний догляд за ними. Тому ми вкотре звернулись до директора “Укрсфери” Олега Гнибіденка з вимогою терміново забезпечити збереження та належний догляд за зеленими насадженнями, газонами, квітниками на орендованій товариством земельній ділянці. Якою буде реакція керівництва фірми, не відомо, адже до цього часу воно не виявляло намірів йти на співпрацю з владою і належно виконувати умови договору оренди земельної ділянки. Тож, відповідно до норм чинного законодавства, в разі невиконання умов договору орендодавець має право звернутись до суду щодо дострокового розірвання угоди.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37699 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua