МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 12:06

Організація роботи органів Пенсійного фонду України в області щодо пенсійного забезпечення громадян, які тимчасово переселилися з Донецької та Луганської областей


Головним та підвідомчими управліннями Фонду в області забезпечується організація роботи з пенсіонерами, які прибувають зі Сходу нашої держави.
Для отримання консультації та допомоги з питання витребування необхідних для призначення пенсії документів та своєчасної виплати призначених пенсій, громадянам які приїхали з Донецької та Луганської областей необхідно звертатись до органів Пенсійного Фонду України за місцем проживання в зручний час з необхідними документами (за наявності), а саме: паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера, посвідченням отримувача пенсії.
Управліннями Пенсійного фонду України в області запити на висилку пенсійних справ направляються до управлінь в Донецькій та Луганській областях невідкладно після звернення пенсіонера з відповідною заявою. Запити направляються засобами електронного зв’язку.
Взяття на облік зазначених осіб здійснюється за матеріалами електронних пенсійних справ та атестатів про припинення виплати пенсії за попереднім місцем проживання.
Виплата пенсії за прийнятими на облік електронними пенсійними справами здійснюється невідкладно за додатковими відомостями (списками, разовими дорученнями).
У разі, якщо за попереднім місцем проживання пенсіонер не отримав пенсію, наприклад, за вересень 2014 року, у разі наявності в електронній пенсійній справі відмітки про неоплату, ми здійснюємо доплату за цей місяць.
Якщо відмітку про неоплату не проставлено в електронній пенсійній справі, управління Фонду в області беруть на облік і виплачують пенсію за місяць, що слідує за місяцем звернення. При надходженні атестату про виплату пенсії – проводять доплату за попередні місяці.
Для отримання консультації з питання призначення та виплати пенсій громадяни можуть звернутись:
- на “гарячу лінію” Пенсійного фонду України за номером 0800503753;
- на “гарячу лінію” головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області:
- управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області: (0522) 330441;
- управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян (0522) 377058.
Станом на 21.10.2014 р. до управлінь Пенсійного фонду України в області вже звернулось 2415 пенсіонерів з Донецької та Луганської областей за запитами пенсійних справ в зв’язку із зміною місця проживання, з них
2057 пенсіонерам на сьогодні вже призначено пенсію за новим місцем проживання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.69877 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua