МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:46

ОСББ – прибудинкові території


Секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради розповів, що в міській раді Кропивницького триває пошук юридичного вирішення можливості передачі земельних ділянок у власність ОСББ.
Члени ОСББ вже давно намагаються оформити прибудинкові території за об’єднаннями. Але немає затвердженого Кабміном порядку передачі землі, на якій стоїть багатоповерхівка, у власність ОСББ.
– Ми вже довго шукаємо шляхи вирішення цієї правової колізії, коли члени ОСББ мають керувати своїм майном і не можуть землею, – відзначив Андрій Табалов. – Це питання обговорювали й на одному з депутатських днів у міській раді, а минулого тижня з ініціативи громадської ради при виконавчому комітетові міської ради на чолі з Леонідом Лузаном ми провели нараду за участі голів об’єднань, представників профільних виконавчих органів. Міська влада прагне знайти грамотне й законне рішення на місці. Це буде величезним стимулом на користь утворення нових ОСББ. Зараз у Кропивницькому об’єднання співвласників керують сотнею будинків, а може бути значно більше. Така форма – новий господарський підхід мешканців до управління своїм будинком. Те, що люди хочуть розпоряджатися земельною ділянкою, – логічно. Адже вони можуть планувати: зробити майданчик чи посадити дерева, тобто те, що потрібно містянам.
Андрій Табалов повідомив, що управління земельних відносин та захисту навколишнього природного середовища міської ради вже підготувало відповідний проект рішення, у якому використано й досвід інших міст України. Оскільки таке рішення є регуляторним актом, воно буде оприлюднене в найближчому номері вісника міської ради Кропивницького «Вечірня газета» і на офіційному сайті міської ради разом із аналізом регуляторного впливу для публічного обговорення.
– Закликаю всіх членів ОСББ активно долучитися до обговорення цього нормативного акта, – наголосив Андрій Табалов. – Мені телефонували вже голови деяких ОСББ, які не змогли взяти участь у нараді. Вони хвилювалися, що їхню думку не почують. Запевнюю, що немає причин для хвилювання, ми уважно вивчимо всі пропозиції, які надійдуть. Сподіваюся, що до кінця року завершимо цей процес – і Кропивницький матиме власний порядок передачі землі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35844 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua