МЕНЮ


7 грудень 2018 - 13:43

Особливим дітям – якісно новий доступ до знань


У Кропивницькому на базі ЗОШ №29 відкрився вже другий інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Третього грудня відбулось урочисте відкриття цього закладу.

У заході взяли участь міський голова Андрій Райкович та начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. Також сюди завітали разом із батьками майбутні вихованці центру – дітки з особливими освітніми потребами, педагоги та керівники спеціальних шкіл та ІРЦ міста.

– Мені дуже приємно долучитися до такої надзвичайно важливої справи, як розбудова спеціальної інклюзивної освіти, яка зорієнтована на те, щоб наші особливі діти мали змогу здобувати знання і проводити час у середовищі, яке дає змогу їм розвиватися, – наголосив Андрій Райкович. – У нашому місті відтепер є два центри, де всі приміщення пристосовані для комфортного перебування діток з певними фізичними вадами. Вдячний усім педагогам і волонтерам, які присвячують своє життя роботі з дітьми, і сподіваюсь, що вихованці центру, їхні батьки будуть задоволені умовами, які ми для них створили. Хочу побажати, щоб тут вам завжди було зручно та комфортно, щоб панували тільки позитивна енергетика та гарний настрій.

Інклюзивно-ресурсні центри у Кропивницькому відкриваються з ініціативи Андрія Райковича в рамках підписання меморандуму про долучення області до Всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Основними завданнями ІРЦ є комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами, розробка рекомендацій щодо програми навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям.

На ремонт та оснащення приміщення інклюзивно-ресурсного центру з міського бюджету було виділено близько 1,5 мільйона гривень, а від держави надійшли на закупівлю обладнання ще 115 тисяч гривень.

За словами Лариси Костенко, відкриття центру – це важливий крок у формуванні сучасної системи фахового супроводу дітей з особливими освітніми потребами. В інклюзивно-ресурсному центрі такі дітки відчуватимуть необхідну підтримку і опору, здобуватимуть нові навички і знання.

Після урочистої частини діти розійшлись по класах, а гості закладу та батьки оглянули інформаційно-ресурсний центр.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39533 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua