МЕНЮ


24 лютий 2015 - 09:45

Особливості сучасних систем охорони та відеоспостереження


На сьогоднішній день системи охорони знаходяться на дуже високому рівні свого розвитку. Важливий поштовх для такого розвитку дали інтернет технології та нові способи передачі даних. У наші дні вже важко знайти підприємство або офіс, в якому немає встановлених камер відеоспостереження, або ж найпростіших кнопок охоронної сигналізації (тривожних кнопок). Дійсно, сучасні охоронні системи є незамінними за рахунок своєї ефективності і простоти.

Якщо раніше підприємці, керівники, власники великих складів з цінними товарами, сподівалися тільки на охоронний персонал, то сьогодні ця тенденція зводиться до нуля. Охоронний персонал все частіше виконує лише функції слідкування за записами системи відеоспостереження і користується охоронними сигналізаціями.

Серед безлічі виробників і постачальників охоронного обладнання є такі, які користуються особливою популярністю і постійно підтверджують це якістю свого обладнання. Наприклад, можна виділити компанії Hikvision, Dahua Technology, Panasonic.

Масової популярності на ринку набули охоронні пристрої від компанії Dahua. Не можна сказати, що обладнання даного бренду найдешевше, але багато користувачів віддають перевагу саме йому. Компанія виробляє все необхідне для побудови охоронного відеоспостереження, в тому числі відеореєстратори, камери спостереження, охоронні датчики і так далі. Чому ж обладнання Dahua Technology є настільки популярними серед користувачів? По-перше, варто сказати, що компанія під своїм брендом випускає продукцію по всьому світу, в самих різних країнах. Якщо говорити про відеореєстратори, то найчастіше можна зустріти бренди RVI, Atis, Realtime, SpyMax та інші.

У компанії є своя стратегія розробки продуктових ліній. Найчастіше всі пристрої можна розкласти на три основні блоки: дуже дешеві, середній бюджет і дороге устаткування. Навіть дуже дешеве обладнання від Dahua буде працювати досить якісно.

Також все відеоустаткування можна розділити на типи залежно від місця застосування. Перед замовленням достатньо уточнити, де буде встановлюватися система охоронного спостереження, а потім підбирати відповідне обладнання. Це може бути установка в квартирі або в приватному будинку, де відеореєстратор можна підібрати подешевше, а камера всього одна. Говорячи про великі нежитлові території, наприклад, підприємство, офісний центр, паркінг або вулиця, то в даному випадку знадобиться високопрофесійний реєстратор та якісні камери відеоспостереження. Компанія Dahua Technology є експертом у таких питаннях.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41153 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua