МЕНЮ


1 липень 2013 - 14:17

Отримали дипломи та трудові книжки


Привітати цьогорічних випускників кіровоградського кібернетико-технічного коледжу із закінченням навчання та початком нового самостійного професійного життя до цього навчального закладу завітав міський голова Олександр Саінсус. Він висловив сподівання, що колишні студенти завдяки здобутим знанням зможуть себе реалізувати як висококваліфіковані фахівці в різних галузях міського господарства. Зараз коледж готує програмістів та фінансистів, які користуються неабияким попитом на ринку праці, отже, і не дивно, що багато випускників вже знайшли собі перше робоче місце.

А те, що навчальний заклад нині переживає непрості часи реформування, то міський голова запевнив, що місцева влада спільно із педагогічним колективом та студентством зуміє подолати всі труднощі й вивести один із провідних навчальних закладів Кіровограда на новий рівень. І про таку співпрацю говорить той факт, що з нинішнього навчального року на базі коледжу відкривається консультативний пункт Миколаївського національного університету кораблебудування, де кіровоградські випускники за своїми спеціальностями зможуть продовжити здобуття вищої освіти та отримати ступені спеціалістів та магістрів.

А поки що в актовій залі коледжу випускники, їхні друзі та батьки, викладачі раділи тому, що юні програмісти й фінансисти отримують дипломи молодших спеціалістів і бакалаврів. Документи про вищу освіту вручила директор коледжу Валентина Кошолап. А міський голова – перші трудові книжки тим випускникам, які вже працюють на різних підприємствах, установах та організаціях обласного центру. Піднесений настрій гостям та винуватцям свята створювали муніципальний духовий оркестр. А потім відбувся концерт, підготовлений самими студентами, адже серед них є чимало яскравих, творчо обдарованих особистостей.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36375 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua