МЕНЮ


30 червень 2010 - 12:53

Під час відпрацювання області щодоби залучалося півтори тисячі правоохоронців


Віктор Михайлович повідомив представникам ЗМІ, що до заходів по відпрацюванню області в середньому за добу залучалося півтори тисячі працівників міліції.

Загалом співробітниками ОВС розкрито 587 злочинів, з яких 315 – по «гарячих слідах». Із них: одне умисне бивство, 2 випадки нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, 12 пограбувань, 95 крадіжок майна та 3 незаконних заволодіння автотранспортом. Крім цього, розкрито 133 злочини, які були раніше скоєні, у тому числі 10 - минулих років.

Внаслідок активізації оперативно-службової діяльності кількість викритих злочинів економічної спрямованості значно збільшилась. Так, викрито 27 злочинів, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, 12 фактів привласнень, розтрат майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, 8 зловживань владою або службовим становищем по 1 факту хабарництва та шахрайства з фінансовими ресурсами.

Також у період відпрацювання збільшилась кількість злочинів, виявлених по лінії боротьби з незаконним обігом наркотиків, за якими порушено 39 кримінальних справ, у тому числі 20 за збут наркотичної речовини. Із незаконного обігу вилучено понад 5 кігограмів наркотичних засобів.

Оперативними підрозділами області затримано 29 злочинців, які безпосередньо до проведення відпрацювання перебували в розшуку (10 – за підозрою у скоєнні злочинів минулих років). Із них 2 – за вбивство, 4 – розбійні напади та по 3 – за грабіж та ДТП. Встановлено місцезнаходження 12 безвісти зниклих громадян, з них 6 – оголошених у розшук у минулих роках. Також встановлено особи 3 невпізнаних трупів, з них 2 – минулих років.

У ході оперативного супроводження УБОЗ УМВС викрито 12 злочинів, 8 з яких вчинено учасниками злочинної організації, 2 – злочинною групою з ознаками організованості та ще 2 пов’язані з розкраданням державних коштів.

Всього за фактами скоєння економічних злочинів порушено 16 кримінальних справ, 11 з яких відносно осіб, у тому числі 8 – відносно керівників різних ланок. Загальний розмір збитків, завданих злочинами у сфері економіки, виявленими у ході відпрацювання, складає близько 2,5 мільйонів гривень.

Слідчими ОВС області закінчено провадженням 176 кримінальних справ, з яких 169 направлено до суду.
Співробітниками відділу ветеринарної міліції УМВС України в області спільно з зацікавленими службами перевірено 59 підконтрольних об’єктів. У результаті вжитих заходів виявлено 27 адміністративних порушень за ознаками ст. 107 КУпАП, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнено 27 осіб, з яких 2 посадові особи та 25 громадян.

Загалом у ході відпрацювання виявлено 5560 адміністративних правопорушень, у тому числі 3871 – по лінії ДАІ та 672 порушень паспортно-візових правил. На території області виявлено 14 мігрантів-нелегалів, 4 з яких видворено за межі держави.

За місцем проживання всього перевірено 5215 осіб, які знаходяться на обліках в ОВС області, у тому числі 2906 – раніше судимих, 317 – адміннаглядних та 1073 – наркоманів. За результатами таких перевірок 436 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, та відносно 19 прийнято рішення щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Окрім цього, під час відпрацювання області 25 червня поточного року проведено командно-штабні та тактико-спеціальні навчання за оперативним планом «Хвиля».

Віктор Пащенко також повідомив журналістам, що основні питання, пов’язані з оперативно-профілактичним відпрацюванням, розглянуті на розширеній оперативній нараді УМВС в області. Щодо окремих напрямків службової діяльності відпрацювання продовжено ще на 10 днів. Стосовно працівників, які не матимуть практичних результатів роботи, будуть вжиті заходи дисциплінарного впливу.

ВЗГ УМВС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40166 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua