МЕНЮ


21 грудень 2012 - 15:05

Під новий рік - нова безкоштовна ковзанка


Щойно вдарили морози, як у літньому театрі Ковалівського парку в Кіровограді розпочали створювати загальнодоступну безкоштовну ковзанку під відкритим небом. Це вже другий рік поспіль у центрі міста діятиме громадський крижаний майданчик.

З вівторка територію літнього театру заливають водою й провадять іншу необхідну роботу. В цьому задіяні працівники міських відділу фізкультури і спорту, центру «Спорт для всіх» і спортивних шкіл, водоканалу, управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і житлово-комунального господарства.

За словами начальника міського відділу фізкультури і спорту Олександра Куценка, відкриття крижаного майданчика відбудеться в суботу. Відтоді кожен охочий зможе розважатися і тренуватися, грати в хокей і навчатися мистецтву ковзання кригою до самої ночі, адже територію ковзанки в темну пору доби освітлюватимуть потужні лампи.

Крижаний майданчик створюють з дотриманням усіх необхідних правил і застережень, тому на це діло піде близько тижня. Туди потрібно буде приходити зі своїми ковзанами (якщо тільки ви не вирішите кататися на підошвах власних чобіт), бо їх пункту прокату поки що в парку немає.

Загалом, щорічне створення громадської ковзанки – дуже хороша справа: зимові види спорту в Кіровограді завжди були не надто розвиненими у зв’язку з відсутністю то снігу, то криги. З минулого ж року любителі ковзанярства, хокею або ж просто повільного кружляння крижаною ареною (а може, й прихильники фігурного катання віднайдуть там своє місце) мають змогу потішити свою спортивну душу на крижаному майданчику в Ковалівському парку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22305 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua