МЕНЮ


23 серпень 2016 - 12:39

Під прикриттям соцпрацівників у Кропивницькому орудують шахраї та вбивці


Останнім часом все більше надходить сигналів про те, що по квартирах ходять невідомі особи, які представляються соцпрацівниками, і всіляко намагаються потрапити в середину помешкання. Найбільш обачні двері їм не відчиняють. Але є й такі, хто довірливо ставиться до людей і пускає псевдосоцпрацівників до квартири. Після таких візитів багато хто позбувається грошей, прикрас. Звернув на це увагу під час апаратної наради у понеділок і міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
- Я звертаюся до правоохоронців, соціальних служб - з'ясуйте, хто ходить по квартирах, дайте роз'яснення людям, аби вони не стали жертвами злочину.
На жаль, уже ввечері цього дня сталася трагедія, яка підтвердила: правоохоронці мали б більше уваги приділяти подібним випадкам. В одному з будинків на вулиці Євгена Тільнова невідомий, проникнувши у квартиру до 89-річної пенсіонерки, задушив її кофтою, а потім зник з місця злочину. Як чоловік вистрибує з балкона другого поверху, побачили перехожі. Вони викликали правоохоронців, і ті разом з рятувальниками, діставшись у квартиру по драбині, знайшли у ній задушену жінку, руки в неї були зв'язані за спиною. Місцеві жителі кажуть, що бачили вбивцю і раніше, він називався соціальним працівником. Що стало здобиччю злочинця, поки невідомо.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36521 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua