МЕНЮ


28 вересень 2018 - 10:30

Підготовка до зими


Підготовка до опалювального сезону буде головною темою всіх апаратних нарад. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради Кропивницького, що відбулася 24 вересня.
– Ми живемо в ринковій державі, тож умови отримання газу для початку роботи міських котелень є простими і зрозумілими, – зазначив очільник міста. – Вимоги НАК «Нафтогаз України» не змінилися – борги необхідно повертати, а рівень проплати за послуги з теплопостачання має складати не менше 90 відсотків. У нас же, на жаль, є борг, за отримане тепло сплачено на комунальному підприємстві до 72 відсотків, а на ДП «Кіровоградтепло» – до 80.
Міський голова доручив активніше поширювати інформацію про необхідність розрахуватися з боргами за тепло, а листівки з умовами початку опалювального сезону розмістити на дошках оголошень біля кожного під’їзду.
– Саме роз’яснення, а не страшилки мають бути, – наголосив Андрій Райкович. – Люди повинні розуміти, що задарма ніхто нічого не дасть. Сплачувати ж борги мешканців багатоповерхівок з міського бюджету – соціально несправедливо. Міська рада зробила все можливе, підписавши договір про реструктуризацію боргу КП «Теплоенергетик», зробила ринок теплової енергії у Кропивницькому максимально прозорим.
За словами Андрія Райковича, одна з найскладніших проблем у місті – майже повна відсутність приладів обліку тепла й розбалансованість теплової мережі у результаті масового роздавання дозволів на від’єднання від централізованого опалення в двотисячні роки.
– Сьогодні міська влада активно працює над програмою оптимізації системи опалення у Кропивницькому, – зазначив Андрій Райкович. – Але цей план не можна впровадити швидко, зокрема й за рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37454 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua