МЕНЮ


31 травень 2014 - 17:21

Підліткам та студентам пропонують роботу влітку


Відділ сім’ї та молоді міської ради вже сформував перший загін кіровоградської молоді, яка бажає взяти участь у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул. Йдеться про підлітків від 14 років. Робочий день триває чотири години, відповідно зарплата – половина від мінімальної.

– Такі загони у нас вже створюються четвертий рік поспіль, – розповіла спеціаліст відділу сім’ї та молоді міської ради Марина Байрамова. – Бажаючих багато. Батьки хочуть, щоб діти займалися чимось корисним під час канікул, а діти заробляють гроші, відчувають власну фінансову спроможність. У цьому році планується створити 10 таких загонів, які працюватимуть протягом всього літа.

Діти трудяться неповний робочий день, від понеділка до п’ятниці. Їм пропонується неважка робота – прибирання пішохідних доріжок у парках та скверах, просапування клумб від бур’янів. При оформленні на роботу потрібна обов’язкова згода батьків, а також довідка про стан здоров’я дитини.

Молодь може отримати й трудову книжку із першим в ній записом, що дає розпочати відлік трудового стажу.

На громадські роботи для молоді у міському бюджеті передбачено 60 тисяч гривень, аналогічна сума виділятиметься і з обласного бюджету.

Щоб записатись у такі загони, потрібно звернутись до відділу сім’ї та молоді міської ради, де розкажуть які документи потрібно надати для зарахування на роботу. Телефон для довідок: 24-34-97.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37142 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua