МЕНЮ


24 червень 2016 - 12:52

Підпільна заправка


Співробітники головного управління Державної Фіскальної служби в області виявлили факт незаконної реалізації скрапленого газу з автогазозаправного комплексу, розташованого у Новоархангельскому районі Кіровоградської області.
Під час проведення оперативних заходів працівниками податкової міліції встановлено, що мешканець одного з сіл Новоархангельского району реалізовував скраплений газ без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання, таким чином уникаючи сплати податків у встановленому законодавством порядку. Крім того, були відсутні дозвільні документи на розміщення такої заправної станції.
У «стихійного торговельника» газом вилучено обладнання для зберігання та реалізації скрапленого газу на суму 250 тис. грн та скраплений газ в кількості 9 тис. 850 літрів на суму 82 тис. гривень. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 332 тис. гривень.
Матеріали адміністративного провадження направлено до суду для притягнення правопорушника до відповідальності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3871 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua