МЕНЮ


14 липень 2017 - 07:47
Підписання меморандуму – крок до надання якісних послуг

13 липня відбулось підписання меморандуму про співпрацю між міською радою Кропивницького, ВАТ «Кіровоградгаз», державним підприємством «Вуглесинтезгаз України» НАК «Нафтогаз України» та ПАТ НАК «Нафтогаз України». Підписи під документом поставили міський голова Андрій Райкович, голова правління «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий, генеральний директор ДП «Вуглесинтезгаз України» Андрій Супрун та керівник проекту ДП «Вуглесинтезгаз України» Євген Станіславюк.
Заступник міського голови Олександр Мосін, який був при цьому присутній, зазначив, що місто постало перед проблемою розбалансування теплогенеруючої системи, адже свого часу відбувалось безсистемне відключення абонентів від централізованого опалення. Сьогодні постало завдання стабілізувати систему теплозабезпечення міста, в чому, як він сподівається, й допоможуть фахівці «Вуглесинтезгазу». Підписання меморандуму дасть можливість міській владі ефективно співпрацювати з інвестором, який обіцяє виділити 35 відсотків від вартості втілення в життя програми збалансування теплопостачання міста та надання його мешканцям якісних послуг.
Андрій Райкович наголосив на необхідності для міської влади мати чітку стратегічну програму теплозабезпечення, запровадження енергоощадних технологій, щоб знизити вартість комунальних послуг, найдорожчим з яких є теплопостачання. При цьому мешканці мають відчути його якість та безперебійність.
З наступного опалювального сезону визначення вартості тарифу на тепло передається органам місцевого самоврядування. Це, за словами міського голови, велика відповідальність. А для того, щоб населення мало змогу отримати всі необхідні роз’яснення та консультації з приводу плати за централізоване опалення, при центрі надання адміністративних послуг буде створено офіс. Він має почати працювати 1 серпня – дав доручення Андрій Райкович Олександру Мосіну.
Представники газових компаній – також за співпрацю із місцевою владою. Адже підприємство ВАТ «Кіровоградгаз» – єдине в Україні, яке має пряме підпорядкування НАК «Нафтогаз України». Це дозволить приймати швидкі та зважені рішення, запроваджувати нові проекти, в тому числі й з енергозбереження, а нинішній – з розробки стратегії оптимізації теплових мереж обласного центру – має стати пілотним для всієї країни. Від його успіху залежатиме не лише нормалізація теплопостачання, а і подальший розвиток теплогенерації не тільки у Кропивницькому, а й в Україні в цілому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.78992 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua