МЕНЮ


24 листопад 2010 - 13:18

Підприємства Кіровограда збільшили обсяги виробництва


За її словами, у січні-вересні 2010 року промисловими підприємствами міста виготовлено продукції, виконано робіт та надано послуг на 23,4 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. Обсяги промислового виробництва за 9 місяців цього року становили один мільярд 156 мільйонів гривень.

Олена Осауленко зазначила, що стабільно високі темпи зростання випуску продукції спостерігались у галузях машинобудування, харчової промисловості. У той же час підприємства, які виготовляють лікеро-горілчані вироби, відчули труднощі у зв’язку із несвоєчасними розрахунками торговельних організацій та супермаркетів за поставлену продукцію.

За 9 місяців в економіку Кіровограда замовниками усіх форм власності за рахунок усіх джерел фінансування спрямовано 465,5 мільйона гривень капітальних інвестицій, повідомила заступник директора департаменту, а інвестиції у житлове будівництво становили 69,5 мільйона гривень.

Олена Осауленко звернула увагу також на те, що обсяг інвестицій в основний капітал зменшився на 47,1 відсотка порівняно із січнем – вереснем 2009 року і становив лише 366,5 мільйона гривень.

Серед результатів певного економічного зростання Олена Осауленко назвала збільшення розміру середньомісячної заробітної плати. Так, за підсумками дев’яти місяців вона підвищилася на 14,8 відсотка і становила 1853 гривні. Середній розмір пенсій становить 1120 гривень, що на 156 гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. Водночас актуальним для Кіровограда залишається питання своєчасності виплати заробітної плати. Так, за словами Олени Осауленко, станом на перше жовтня заборгованість із заробітної плати була близько 16 мільйонів гривень. Основними причинами такої складної ситуації, за поясненнями керівників підприємств – боржників із виплати зарплати, є незадовільне фінансове становище підприємств, розбалансованість банківської системи, відсутність кредитування за реальними умовами, систематичне недотримання договірних умов іншими суб’єктами та ін. Із загальної суми зазначеного вище боргу 16,3 відсотка не виплачено працівникам підприємств-банкрутів і 6,5 відсотка – працівникам економічно неактивних підприємств міста. По економічно активних підприємствах міста за 9 місяців заборгованість із заробітної плати становить близько 12 мільйонів гривень – це 77,2 відсотка загальної суми боргу по місту, вона є на 44 підприємствах.

Рівень безробіття в Кіровограді, повідомила Олена Осауленко, зменшився порівняно з початком року на 0,6 відсотка і становить 1,05 відсотка . На 1 жовтня на ринку праці було зареєстровано 7,9 тисячі незайнятих осіб, серед яких переважна частка – жінки (55 відсотків).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38274 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua