МЕНЮ


29 серпень 2014 - 12:14

Підтягувалися, ходили в ліс з нагоди державного свята


Головним суддею змагань був Віктор Белосветов, майстер спорту СРСР з велоспорту, педагог-організатор ДЮК "Моноліт". Змагання проходили у двох вікових категоріях. Переможцями стали: у старшій віковій категорії – Микола Шатайло, Павло Касяненко, Олег Гуца, у молодшій – Кирило Казаков, Антон Конопацький, Єгор Казаков. Їх нагороджено грамотами відділу сім’ї та молоді міської ради.

А вихованці ДЮК "Старт" відділу сім’ї та молоді міської ради та діти з сімей, які перебувають під патронатом соціальних фахівців Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, молоді та спорту, з нагоди того ж державного свята здійснили турпохід до Чорного лісу.

Юних туристів провів лісовими стежками та розповів їм про особливості флори та фауни Кіровоградщини педагог-організатор ДЮК "Вогник" Олег Бочаров. Побували юні мандрівники й біля Чорного озера.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39991 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua