МЕНЮ


1 липень 2011 - 10:14

Підвищення якості обслуговування осіб з інвалідністю


Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості – один з трьох пілотних центрів Кіровоградської області, що бере участь у реалізації проекту „Соціальна інтеграція осіб з інвалідністю шляхом доступу до зайнятості”.

У березні 2011 року розпочалася апробація моделі працевлаштування та забезпечення зайнятості людей з інвалідністю. Роботу з підвищення якості обслуговування осіб з інвалідністю розпочато з укладання угоди про співпрацю з соціальними партнерами. Крім того, в кожній сільській та селищній радах створюються куточки, де розміщуються для ознайомлення інформаційні матеріали служби зайнятості, корисні для осіб з інвалідністю, зокрема про послуги служби зайнятості, можливості самостійного пошуку роботи, контактну інформацію для особистого звернення до центру зайнятості тощо.

Реалізація проекту дасть змогу об’єднати зусилля центру зайнятості, партнерів апробації Моделі та Методології – громадських організацій інвалідів, територіальних МСЕК та лікарсько-консультаційних комісій, територіального відділення Фонду соціального захисту інвалідів для здійснення індивідуального підходу до кожної особи з інвалідністю, яка бажає працевлаштуватися.

Забезпечення рівних можливостей в проекті розглядається як надання необхідної допомоги особам з інвалідністю для виконання ними обов’язків на робочому місці, стабільної праці та збереження роботи.

Запровадження нових форм співпраці сприятиме оперативному працевлаштуванню людей з особливими потребами та задоволенню кадрової потреби роботодавців.

Звернувшись до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, особи з обмеженими фізичними можливостями та роботодавці матимуть змогу перевірити на практиці нову технологію працевлаштування громадян з інвалідністю.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40209 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua