МЕНЮ


12 серпень 2016 - 14:15

Підвищити тариф на вивезення сміття не погодилися


Виконавчий комітет міської ради не підтримав проекту рішення щодо збільшення вартості вивезення побутових відходів у Кропивницькому.
З проханням переглянути тарифи на вивезення сміття до міської ради звернулося ТОВ “ЕКОСТАЙЛ”, яке надає такі послуги на території обласного центру. Керівництво підприємства обгрунтувало необхідність підняття плати зростанням цін на складові тарифу, у тому числі вартості захоронення побутових відходів на полігоні.
Члени виконкому нагадали, що, звертаючись у березні цього року з проханням підвищити тарифи на зберігання та захоронення сміття, керівництво ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” обіцяло не підвищувати для населення плату за його вивезення. Не минуло і двох місяців, як у міській раді було зареєстроване звернення з пропозицією суттєво збільшити тарифи на вивезення побутових відходів.
За розрахунками економістів ТОВ “ЕКОСТАЙЛ”, плата для мешканців приватного сектору має збільшитися із 9,38 до 9,78 гривень з особи, для мешканців багатоповерхівок – із 44,90 до 48,18 гривень за метр кубічний, для бюджетних організацій – на 3,83 гривні і для інших споживачів – на 3,92 гривні.
Члени виконкому запропонували керівництву підприємства підготувати презентацію, де було б чітко видно, як зміниться якість послуги із вивезення сміття у Кропивницькому після зростання тарифів, тоді можна буде повернутися до розгляду цього питання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3761 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua