МЕНЮ


20 лютий 2004 - 15:32

ПІЛЬГИ ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ


Відповідь: Право на державну соціальну допомогу мають інваліди з дитинства І та ІІ груп, непрацюючі інваліди з дитинства ІІІ групи, а також діти-інваліди віком до 16 років. Інвалідам з дитинства, які мають одночасно право на державну соціальну допомогу і пенсію, призначається державна соціальна допомога або пенсія за їх вибором. Державна соціальна допомога або пенсія інвалідам з дитинства, яких визнано недієздатними, а також на дітей-інвалідів призначається за вибором батьків, усиновителів, опікуна або піклувальника.

Запитання: Хто має права на надбавку на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами?

Відповідь: Надбавка на догляд призначається до державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства І групи або дітям-інвалідам віком до 16 років. Надбавка на догляд за інвалідом з дитинства І групи призначається інвалідові або опікуну незалежно від одержуваних сім'єю доходів у розмірі 50 відсотків від розміру державної соціальної допомоги. Надбавка на догляд за дитиною-інвалідом віком до 16 років надається малозабезпеченій сім'ї з урахуванням доходів, одержаних сім'єю за попередні шість місяців, призначається на шість місяців. Право на надбавку на догляд за дитиною-інвалідом визначається, виходячи з прожиткового мінімуму на сім'ю.

Запитання: Розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Розміри надбавки на догляд за інвалідом з дитинства І групи та дитиною-інвалідом?

Відповідь: Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства І групи — 100 грн у місяць; інвалідам ІІ групи — 70 грн у місяць; інвалідам ІІІ групи (непрацюючим) — 50 грн у місяць; дітям-інвалідам — 70 грн у місяць. Надбавка на догляд за інвалідом з дитинства І групи — 50 грн у місяць; за дитиною-інвалідом — 50 грн у місяць.

Таким чином розмір державної соціальної допомоги для інвалідів з дитинства І групи з урахуванням надбавки на догляд 150 грн у місяць, для дітей-інвалідів віком до 16 років з урахуванням надбавки на догляд за ними — 120 грн у місяць.3 листопад 2012 - 11:45
богдан (вст)

Чи це правда що на дитину інваліда можна пригнати автомобіль з безкоштовним розмитненям
якщо можна то які потрібно для цього документи??

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36669 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua