МЕНЮ


19 липень 2011 - 13:52

Після Дня міста - свято вулиці Пашутіна


У жовтні в Кіровограді відбудеться свято вулиці Пашутіна. Ідею його започаткування висунув Микола Цуканов – власник картинної галереї «Єлисаветград», що знаходиться на названій вулиці, її підтримали й голова Ленінської районної ради Валерій Заботкін та члени її виконавчого комітету.

На зустрічі в райраді із представниками організацій, установ та підприємств, розташованих на вулиці Пашутіна, Микола Цуканов розповів, що цьогоріч 26 листопада виповниться 165 років від дня народження міського голови Єлисаветграда Олександра Пашутіна (він головував у місті протягом 1878 – 1905 років). І запропонував заснувати свято вулиці, названої на його честь. А перед цим видати за кошти її «мешканців» інформаційно-рекламний буклет, з якого кіровоградці та гості міста зможуть дізнатися чимало пізнавального про історію вулиці Пашутіна та людей, пов’язаних з нею.

Голова Ленінської районної ради та її виконавчий комітет запропонували всім запрошеним на нараду внести свою частку в поліпшення зовнішнього вигляду вулиці – ремонт будівель, тротуарів, парканів, прокладаня зовнішнього освітлення, встановлення лавочок тощо. Координуватиме ці дії обраний на нараді вуличний комітет у складі дванадцяти осіб на чолі з двома співголовами – Валерієм Заботкіним від виконавчої влади та Геннадієм Заболотним від громадськості.

Голова райради продемонстрував світлини із зображенням як ошатних ділянок вулиці, так і занедбаних, які слід упорядкувати. Повідомив, що під час свята рух автотранспорту на проїжджій частині вулиці перекриють задля влаштування на ній виставок та виступів художніх та спортивних колективів. Заплановано також закласти на набережній Інгулу сквер імені Пашутіна. Однак на його створення знадобиться, звичайно ж, набагато більше часу, аніж ті кілька місяців, що лишаються до свята. Одразу після наради відбулося перше засідання вуличного комітету. У подальшому його члени вирішили збиратимися щотижня задля ефективної підготовки до відзначення свята вулиці Пашутіна.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36629 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua