МЕНЮ


25 жовтень 2016 - 10:24

Після ремонту – благоустрій території


У відділенні центральної міської лікарні, що на Фортечних валах у Кропивницькому, триває капітальний ремонт. Наскільки якісно виконуються роботи, перевірив днями міський голова Андрій Райкович.
Ремонтні бригади на другому поверсі дитячого інфекційного відділення і у рентгенологічному відділенні працюють дуже активно.
– Наше завдання полягає у створенні для мешканців міста комфортних умов для лікування, – наголосив міський голова. – Ми передбачили у міському бюджеті на це 800 тисяч гривень, крок за кроком перетворюємо центральну міську лікарню на сучасний заклад охорони здоров’я. Контролюємо, щоб будівельники використовували лише якісні матеріали, щоб було закуплено лише сертифіковане обладнання, спеціалізовані меблі, високої якості інструментарій.
Крім ремонту в приміщеннях, зазначив міський голова, належна увага буде приділена території лікарні. Будівля закладу – історична пам’ятка, і вона потребує особливого догляду. Старі дерева, що перебувають в аварійному стані, замінять на молоді, і пацієнтам буде приємніше прогулюватися ошатними зеленими куточками.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35751 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua