МЕНЮ


26 липень 2013 - 16:05

П’ять інвестиційних проектів і 41 - соціальний


Виконання програми розвитку міста Кіровограда до 2015 року стало головним питанням на нараді першого заступника міського голови Володимира Каніщева з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

За інформацією начальника управління економіки міської ради Олени Осауленко, у січні – червні 2013 року промисловими підприємствами міста виготовлено продукції, виконано робіт та надано послуг на 1,5 мільярда гривень, або на 4,2 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року, реалізовано промислової продукції на 4,6 мільярда гривень.

Стосовно ситуації на ринку праці, то протягом першого півріччя, повідомила Олена Осауленко, в місті створено 2922 робочих місця. Із них 74 – завдяки роботі міської та районних у місті робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Середньомісячна зарплата штатних працівників по Кіровограду за перший квартал 2013 року склала 2467 грн., тобто зросла на 7,9 відсотка, порівняно з відповідним періодом минулого року. Очікується, що середньомісячна зарплата за перше півріччя в місті складе 2570 грн. Заборгованість із заробітної плати станом на перше червня нинішнього року становила 7,1 мільйона гривень, що на 22,4 відсотка менше, ніж торік.

Відповідно до програми, за рахунок власних коштів підприємств нинішнього року в Кіровограді передбачена реалізація п’яти інвестиційних проектів на загальну суму 162,7 млн. грн. За шість місяців освоєно 97,2 млн. грн. Триває реалізація проектів на ПАТ "Червона зірка" (технічне переоснащення виробництва), ТОВ "ГрадОлія" (будівельні роботи на об’єктах під складування та переробку олійних культур), ТОВ "ПродІнвест" (реконструкція та будівництво приміщень, введено в експлуатацію лінію затяжного печива та крекеру), ТДВ М”ясокомбінат “Ятрань” (реконструкція сучасного спортивного комплексу на стадіоні АРЗ, крім того, додатково цим підприємством здійснено реконструкцію м’ясожирового цеху, освоєно 47,8 мільйона інвестицій та створено 48 робочих місць).

По реалізації інвестиційного проекту “Будівництво сміттєпереробного заводу потужністю ДП "Національний проект "Чисте місто" погоджено умови проведення конурсу із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо будівництва даного заводу в Кіровограді.

У зв’язку із відсутністю фінансування не впроваджується проект ПАТ “Імперія-С” “Реконструкція потужностей під інноваційне виробництво живого пива”.

Також програмою передбачений 41 соціальний захід, що реалізовуватиметься за кошти бюджетів різних рівнів та кошти підприємств. Серед них – реконструкція системи теплопостачання селища Нового, добудова житлового будинку на вулиці Жадова, придбання шкільних парт для навчальних закладів та інші.

Капітально ремонтуються навчальний корпус гімназії ім. Т. Шевченка, приміщення КЗ “Центр соціальної реабілітації”, будівлі Кіровоградського міського літературно-меморіального музею І. Карпенка-Карого, дитячої музичної школи №1 ім. Нейгауза. Стосовно житлово-комунальної галузі, то, як повідомила Олена Осауленко, в цьому році вже полагоджено 57 ліфтів, виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт 32 покрівель, розпочато роботи на восьми. Виконано поточний ремонт доріг на вулицях Короленка, Московській, Куйбишева, Братиславській, Київській, В.Терешкової, Мурманській, Калініна та інших.

Начальник управління нагадала також, що програмою передбачено підвищення якості і доступності медичних послуг, на виконання цього завдання триває акція “Здорові жителі – здорове місто”, крім того, придбано сучасне діагностичне обладнання для лікувально-профілактичних закладів. Зміцнюється й матеріально-технічна база навчальних закладів – зокрема, в цьому році закуплено комп’ютери для гімназії №5, технічне обладнання для кількох шкіл та дитсадків.

Зважаючи на соціальну важливість виконання в обласному центрі кіровоградського сегменту програми “Центральний регіон – 2015” та ініційований головою ОДА процес актуалізації головної програми регіону, Володимир Каніщев поставив перед керівниками виконавчих органів завдання щопонеділка звітувати про виконання галузевих напрямків програми розвитку міста Кіровограда до 2015 року.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37627 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua