МЕНЮ


4 сiчень 2019 - 15:02

П’ять сучасних тролейбусів з автономним ходом – уже у Кропивницькому


Тролейбуси перебувають на базі КП «Електротранс» і проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршрутах. Про це повідомив в.о. заступника міського голови Олександр Вергун.

– Ми виконали доручення міського голови Кропивницького Андрія Райковича, і сучасний електротранспорт закуплений та доставлений на комунальне підприємство «Електротранс» до кінця 2018 року, – наголосив Олександр Вергун. – Вже 2 січня до Кропивницького прибули спеціалісти, які займуться реєстрацією транспортних засобів, їх страхуванням. А 8 січня фахівці з електрообладнання налаштують акумулятори тролейбусів під технічні характеристики електричного струму в контактній мережі нашого міста. Після цього транспорт буде готовий виїхати на лінію.

За словами Олександра Вергуна, нові тpолейбуси мають запас автономного ходу до 30 кілометрів, і це дозволить розв’язати низку проблем транспортного сполучення мікрорайонів обласного центру, виявлені при аналізі звернень мешканців міста щодо поліпшення якості пасажирських перевезень.

Планується, що новий тpанспоpт куpсуватиме від вулиці Муpманської до вулиці Лісопаркової через 101-й мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Шевченка, Велику Пеpспективну з виїздом до аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом. Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38391 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua