МЕНЮ


22 лютий 2013 - 18:43

Пам’ятаймо про полеглих, дбаймо про живих


15 лютого в Кіровограді відбулися врочиста хода центральною вулицею міста та покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам усіх поколінь з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 24-річчя виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

В урочистій ході та вшануванні інтернаціоналістів взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, голова обласної ради Микола Ковальчук, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, секретар міської ради Ігор Волков, військовослужбовці, студентська та учнівська молодь, представники громадських організацій. Учасники покладання квітів вшанували пам’ять воїнів, які загинули в "гарячих точках" світу хвилиною мовчання та військовим салютом.

З нагоди вшанування в загальноосвітніх, вищих навчальних закладах Кіровограда відбулися тематичні уроки та лекції, у бібліотеках та музеях – виставки творів мистецтва, архівних матеріалів, меморіальної, історичної літератури, творчі зустрічі з учасниками бойових дій.

Також 15 лютого на площі Кірова помічник народного депутата України Ігоря Шарова Григорій Дрок вручив ключі від легкового автомобіля "Voleex С30" для потреб Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) голові осередку Любові Дозор, яка подякувала за постійну підтримку Ігорем Шаровим воїнів-інтернаціоналістів, очолюваної нею організації, нагадавши, що в попередні роки народний депутат передав безоплатно в користування кіровоградським "афганцям"-інвалідам п’ять нових легкових авто.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38666 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua