МЕНЮ


4 серпень 2017 - 14:46
Пам’ятаймо про загиблих!

На третьому поверсі приміщення міської ради Кропивницького з’явилися стенди з портретами воїнів, які поклали свої життя у зоні антитерористичної операції на сході України за цілісність та незалежність нашої держави.
На двох стендах – портрети 24 військових з усієї Кіровоградщини. По центру – незмінне гасло визвольної боротьби українського народу «Слава Україні – Героям слава!». Стенди оздоблені світлинами із зони бойових дій, картами місць запеклих боїв.
Як зазначив радник міського голови з питань АТО Віктор Танцюра, ініціаторами створення такого куточка пам’яті про загиблих земляків стали члени міської громадської організації «Бойове братство». Мова про це серед кропивницьких учасників АТО йшла давно. Ще 20 червня вони своїми силами виготовили та розмістили на стінах у міськраді ескізи майбутнього стенду. Міський голова Андрій Райкович підтримав їхню ініціативу, але зазначив, що проект має бути масштабнішим, змістовнішим та естетично привабливим.
– Те, що даний меморіал розмістили біля сесійної зали, – не випадковість, – каже Віктор Танцюра. – Ми міркували так: депутати міської ради щоразу, приходячи на сесійні засідання, мають дивитися на ці портрети і згадувати, якою ціною дається нам збереження цілісності нашої країни. Бойові зіткнення тривають, а це мало не щоденні втрати найкращих синів українського народу. Тож народним обранцям варто пам’ятати про це.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.63454 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua