МЕНЮ


7 травень 2015 - 14:35

Пам'ятник - не раніш, як через п'ять років після смерті


Відтепер у Кіровограді памятники та меморіальні дошки встановлюватимуться на підставі спеціального положення. Цей документ (повна назва – Положення про вшанування визначних подій і увічнення пам’яті видатних осіб та встановлення пам’ятних знаків в м. Кіровограді) сьогодні затвердив виконком міської ради.

У документі описано процедуру, відповідно до якої увічнюватиметься память про видатні події та людей – від надходження клопотань про це до затвердження рішень. Зокрема, передбачено, що попередньо такі питання розглядає топонімічна комісія при виконкомі міської ради. Варто зазначити про такі норми положення: «Пам’ятні знаки встановлюються, як правило, не раніше ніж через п’ять років після завершеної історичної події чи смерті особи, пам’ять якої увічнюється»; «На згадку про видатну особу чи подію в межах міста може бути встановлено, як правило, тільки один пам’ятний знак – за колишнім місцем роботи або проживання, на історичному місці події». Повний текст положення – на сайті міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38319 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua