МЕНЮ


9 липень 2004 - 16:12

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ — ЗА ПРЕМ'ЄРА. "Я ВАС НЕ ПІДВЕДУ"


Як відомо, четвертого червня у Запоріжжі ця партія провела VI з'їзд, на якому і було офіційно висунуто Віктора Януковича кандидатом на найвищу державну посаду. Тож більша частина прес-конференції стосувалася саме цієї події, яку, до речі, самі "регіонали" вважають справді історичною

Цьому, на думку Миколи Ковальчука, є кілька причин. По-перше, через те, що голова партії вперше в її історії балотується на посаду президента. По-друге, що чи не найголовніше, Віктор Янукович — саме той кандидат, який власною роботою на посаді прем'єра довів, що може досягти поставленої мети, виконувати обіцяне. Підтвердженням цього є стовідсоткове виконання програми уряду 2003 року та послідовне втілення завдань і зобов'язань цьогорічної — "Послідовність. Відповідальність. Ефективність". Особливо — у частині соціального захисту, а саме — підвищення пенсій, зарплат та стипендій.

Хоча саме у цьому напрямку уряду слід ще добре попрацювати — визнають однопартійці прем'єра. Що й засвідчили виступи на з'їзді, в яких ішлося про те, що підвищення чекають чимало пенсіонерів, які не відчули суттєвого поліпшення рівня власного життя.

Тож найкращою передвиборчою програмою Віктора Януковича стане ефективна робота уряду та його глави по виконанню своїх зобов'язань, своєї цьогорічної програми. Про що, між іншим, неодноразово і заявляв керівник Кабінету Міністрів. І головне, на думку Миколи Ковальчука, що уряд і особисто прем'єр довели — вони здатні досягти поставлених цілей, можуть виконувати обіцянки. І не лише на рівні держави, а й на регіональному рівні. Микола Михайлович на підтвердження цих слів навів кілька переконливих цифр та фактів. В області на 38 відсотків зросли обсяги промислового виробництва. Кіровоградщина за перше півріччя отримала 104 відсотки дотацій з Держбюджету. Завдяки уряду в регіоні розпочато будівництво і добудову 64 об'єктів здебільшого соціального профілю. Уперше за нової історії України область має такі серйозні обсяги вкладень у капітальне будівництво. "Уряд повністю виконав свої зобов'язання перед Кіровоградщиною", — підкреслив Микола Ковальчук.

Звичайно, досягнення не знімають з порядку денного деякі проблеми. Вже зараз перед областю, як і країною в цілому, стоять актуальні проблеми: боротьба із так званою тіньовою економікою, підготовка ЖКГ до опалювального сезону, утримання темпів промислового зростання тощо. Але — переконаний Микола Ковальчук — нинішній уряд, його керівник уже довели, що здатні здолати будь-які труднощі ("хлібна" та "нафтова" кризи). Тому у колег прем'єра по партії немає сумнівів — ці проблеми уряду вирішити вдасться. Як і не сумніваються вони у тому, що їхній лідер стане президентом України, — підсумував Микола Ковальчук.

Ігор КРУШЕНИЦЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40896 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua