МЕНЮ


27 вересень 2013 - 11:49

Партизанськими стежками Кіровоградщини


У День партизанської слави, 22 вересня, педагог-організатор ДЮКу "Старт" Олег Бочаров разом з 12-ма вихованцями за підтримки відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради здійснили пізнавальний десятикілометровий туристичний похід партизанськими стежками Чорного лісу.

Пішохідний маршрут розпочався у Знам’янці й завершився в селі Водяному Знам’янського району. Вихованці клубу поклали польові квіти до пам’ятника загиблим партизанам, який знаходиться на одній з галявин у Чорному лісі, навчилися орієнтуватися за компасом та долати природні перешкоди в лісі й на відкритій місцевості, визначати, які гриби їстівні, а які – ні.

Юні туристи разом з педагогом-наставником приготували на вогнищі кашу. Поласувавши нею, вирушили додому веселі, сповнені сил та бажання пізнавати історію партизанського руху на шкільних уроках історії.

Олег Бочаров систематично організовує туристичні походи для підлітків, прищеплює їм туристичні навички і планує й надалі це робити.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38659 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua