МЕНЮ


29 квiтень 2011 - 10:37

ПАСХАЛЬНІ ТРАДИЦІЇ – У ДИТЯЧІЙ ТВОРЧОСТІ


– Оглянувши виставку дитячих робіт, ми зрозуміли, наскільки талановиті наші діти, а те, що у їхніх творах присутні яскраві, теплі кольори, я як медик за освітою тлумачу так: психологічне здоров’я маленьких кіровоградців у порядку, – зазначила Лариса Андреєва. – Діти бачать світ яскравим та радісним. Усі роботи несуть надзвичайний позитив.

Дитячі твори виконані з допомогою різноманітних художніх технік: від звичайних малюнків та аплікацій до застосування народних традицій прикладного мистецтва – витинанок, художнього розпису, квілінгу, вишивки бісером, із використанням природних матеріалів. А учні ЗОШ №7 ім. О.С. Пушкіна випустили з нагоди великого християнського свята газету, де була представлена історія Великодня, способи виготовлення писанок, рецепти пасок, народні звичаї та традиції. Вихованці ЗОШ №18 представили цілий альбом своїх робіт, який відразу привернув увагу журі майстерністю виконання.

27 квітня в урочистій обстановці відбулось вшанування переможців конкурсу "Великодня листівка" за участі талановитих дітей та молоді, директорів шкіл, батьків та всіх інших не байдужих до дитячої творчості людей. Мабуть, у генах українського народу закладений потяг до духовності, і проявляється він у дитячій творчості саме через образотворче мистецтво, як зазначив декан мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Леонід Бабенко. При цьому досить важливо дітей організувати та спрямувати їхні здібності у потрібне русло, як це зробили керівники навчальних закладів, за що й отримали подяку від начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко.

Переможці були визначені у трьох номінаціях за різними віковими групами. Серед найменших учасників конкурсу найкращими були визнані роботи другокласниці ЗОШ №7 Ксенії Чернишенко (перше місце), третьокласниці ЗОШ №18 Марії Шамрай (друге місце) та учениці третього класу Кіровоградського колегіуму Катерини Сірик (третє місце).

У середній віковій групі перше, друге та третє місця відповідно посіли Катерина Дерев’янко (7-й клас ЗОШ №32), Марія Грановська (4-й клас, гімназія ім. Т.Г.Шевченка) та Дарія Чередніченко (5-й клас ЗОШ №15).

Серед старшокласників перемогу здобули Анастасія Пономаренко (ЗОШ №25), Владислав Нагорний (ЗОШ 33) та Ірина Чухрай (ЗОШ №16).

Також були відібрані роботи, за які члени жури висловили їх виконавцям особливу подяку. Такої честі були удостоєні Антон Посний (ЗОШ №23), Андрій Місюра (ЗОШ № 24), Олександра Штефан (ЗОШ №19). Артем Чернецький (ЗОШ №7). Колективні ж подяки за участь у конкурсі та майстерність виконання робіт отримали учні Кіровоградського колегіуму та ЗОШ №18.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40219 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua