МЕНЮ


24 березень 2014 - 10:52

Патріотичний похід


23 березня 2014 року за підтримки відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради 30 вихованців дитячо-юнацьких клубів «Старт», «Моноліт», «Надія» Кіровоградської міської ради на чолі з педагогами-організаторами Олегом Бочаровим, Віктором Бєлосвєтовим, Андрієм Конопацьким здійснили патріотичний похід до с. Цибулеве (Знам’янський район, Кіровоградської області), до походу приєднались 5 батьків вихованців.

Від міста Кіровограда до станції «Чорноліська» юні мандрівники добиралась електричкою, а від станції до села Цибулеве (Знам'янський район, Кіровоградської області) здійснили піший похід стежками Чорного лісу до приватного музею українського побуту Володимира Вознюка.

Під час переходу юні мандрівники милувались чарівною місцевостю рідного краю, вчилися орієнтуватися, рухатися за компасом і картою, підтримували і допомагали один одному долати природні перешкоди, вчилися бережливому ставленню до природи.

Під час привалу на території приватного музею українського побуту В. Вознюка вихованці клубу куштували козацький куліш та слухали розповідь Володимира Вознюка про історію гайдамаків та козаків селища Чута (Кіровоградської області)

Незважаючи на втому діти повернулись до своїх домівок піднесені, наповнені позитивними емоціями та гордістю, що вони є частиною великого українського народу.

- У таких походах передусім виховується патріотизм, повага до історичних традицій українського народу, популяризується здоровий спосіб життя, - говорять педагоги – організатори Олег Бочаров (ДЮК Старт»), Андрій Конопацький (ДЮК «Надія»), Володимир Бєлосвєтов (ДЮК «Моноліт) - тому туристична діяльність отримує додатковий розвиток у дитячо – юнацьких клубах, а туристичні походи для дітей різного віку організовуватимуться систематично.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38845 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua