МЕНЮ


17 сiчень 2021 - 19:47

Піч-камін – зручний спосіб обігріву жилих приміщень


Камін – це символ домашнього тепла, затишку, спокою. Крім того, це дуже зручний та практичний опалювальний прилад, який можна використовувати для обігріву любих приміщень. Але каміни досить вимогливі до умов установки, а також експлуатації. Тому останнім часом користувачі все більше віддають перевагу їх аналогам, таким як піч-камін.

У чому перевага опалювального приладу

Найбільш ефективною модифікацією каміна вважається електрокамін. Він має ті самі функції, що й прабатько, але при цьому значно менший ККД. Тому користувачі обирають більш практичний та ефективний аналог – печі-каміни. Такі пристрої можуть застосовуватися в якості додаткового або основного джерела тепла. Вони мають величезну кількість переваг:

  • ·Універсальність. Відносно невелика вага та компактні розміри дозволяють встановлювати печі-каміни в будь-яких приміщеннях. Єдина обов'язкова вимога – можливість під'єднання до димоходу, щоб забезпечити відведення продуктів горіння.
  • ·Великий вибір дизайнів. Сучасні виробники пропонують величезний асортимент опалювальних приладів з різними варіантами оформлення. Наприклад, в інтернет-магазині «Warmhouse» Ви можете підібрати варіант для класичного інтер'єру, стилю хай-тек і ін.
  • ·Безпека. Печі-каміни відповідають високим вимогам пожежної безпеки. Вони оснащені скляними панелями, які повністю захищають меблі, підлогове покриття та інші предмети від іскор. Крім того, жаропрочное скло, яке часто має спеціальне покриття від кіптяви, дозволяє споглядати відкрите полум'я.
  • ·Економічність. Найважливіша перевага печей-камінів, яке робить їх такими популярними серед користувачів. Вони можуть працювати на різних типах палива – деревина, вугільні або деревні брикети, тощо. Багато моделей мають вбудовану систему регулювання потужності, яка дозволяє більш економно витрачати паливо.

Окремо варто виділити таку перевагу печей-камінів, як надійність. Якісні вироби мають тривалий термін експлуатації. Вони виробляються з високоякісних сучасних матеріалів, зміст яких не повинен температурної деформації, корозії та інших негативних впливів.

Особливості печей-камінів для будинку

Сучасні аналоги камінів, які працюють за принципом тривалого горіння палива, мають деякі особливості. Для безпечної експлуатації в таких опалювальних приладах використовується герметичний осередок закритого типу. Це дозволяє виключити випадання вугілля в процесі горіння та підвищує пожарну безпеку. Топка оточена термоізоляційним кожухом, який знижує інтенсивність нагрівання стінок печі. Конфігурацією пристрою також передбачена одна або кілька скляних стінок, що дозволяють насолоджуватися видом відкритого вогню.

Щоб забезпечити необхідний час горіння, обмежують надходження кисню в топку. Нерідко використовується примусове видалення продуктів згоряння. Печі-каміни мають збільшену топку, при цьому горіння відбувається в режимі піролізу або газогенерації. Вуглекислий газ, що виділяється під час горіння, догоряє та виділяє додаткову теплову енергію.

Піч-камін відноситься до обладнання з конвекційної тепловіддачею. Нагрівання здійснюється за допомогою постійної циркуляції повітря в приміщенні. Навколо топки проходять конвекційні канали, за допомогою яких швидко нагрівається повітря, далі надходить в приміщення.

Конструкція печі-каміна настільки безпечна, що підходить навіть для цілодобового опалення будинку. Щоб збільшити тепловіддачу нерідко використовується додаткова система повітроводів, яка дозволяє передавати тепло, що утворюється при горінні палива, в сусідні приміщення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4058 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua