МЕНЮ










9 серпень 2016 - 16:46

Пенсіонерам - легкої пари!


Після майже дворічної перерви відновив роботу оздоровчий комплекс у територіальному центрі обслуговування пенсіонерів Подільського (Ленінського) району міста Кропивницького. 9 серпня підопічні центру прийшли до цього закладу, щоб на власні очі побачити відремонтоване приміщення комплексу – оновлені лазню, сауну, басейн, кімнату відпочинку. Тут завжди присутня медична сестра, яка зміряє тиск, дасть необхідні поради щодо оздоровлення завдяки водним процедурам.
– Наш оздоровчий комплекс не працював майже два роки через те, що взимку був порушений температурний режим і вся система опалення вийшла з ладу, – розповідає начальник територіального центру Подільського району Василь Гуцу. – З квітня цього року ми почали активно відновлювати комплекс, підключили районну та міську владу і завдяки саме небайдужій позиції міського голови Андрія Райковича нам за кілька місяців вдалося провести весь комплекс ремонтних робіт. У нас на обслуговуванні перебуває більше трьох тисяч підопічних, і вони постійно порушували питання про відновлення роботи лазні. Тепер тут є ще й сауна з басейном. Всі послуги надаватимуться безкоштовно. Такий соціальний оздоровчий комплекс єдиний у області. Працюватиме він п’ять днів на тиждень. Будуть жіночі та чоловічі дні. За один раз зможуть помитися сім – вісім осіб.
На подвір’ї територіального центру зібралось чимало пенсіонерів. Усі вони прийшли оглянути відновлений банний комплекс та поспілкуватись із міським головою, який також приїхав на відкриття цього соціального об’єкта. Андрій Райкович оглянув відремонтоване приміщення, залишився задоволений якісно виконаними роботами. Люди поспішили донести до очільника міста й інші проблеми, які стосувались благоустрою району, роботи пасажирського транспорту, облаштування тротуарів, боротьби із амброзією тощо.
Підопічний територіального центру В’ячеслав Колесніков, висловлюючи загальну думку присутніх пенсіонерів, щиро подякував районній та міській владі за те, що не обходить увагою проблеми представників старшого покоління кропивничан.
– Ми, люди похилого віку, небагаті, тому дуже важливо, що тепер зможемо також помитись у комфортних умовах, попаритись у сауні, – сказав пенсіонер. – Звісно, таких закладів у місті багато, але нам вони просто не по кишені. Сюди ходитимуть не лише мешканці приватного сектору, де немає всього комплексу комунальних зручностей, а й мешканці багатоповерхівок. Бо тут можна не просто попаритись, а й скористатися комплексом оздоровчих послуг – тут і тиск медсестра зміряє, і масажист є, і реабілітолог. У терцентрі є вся необхідна фізіотерапевтична апаратура. Словом, ми задоволені.
Так само задоволений виконаною роботою й Андрій Райкович, який зазначив, що вирішення соціальних питань – пріоритетне для влади.
– Я вдячний всім, хто доклав своїх рук до створення цього об’єкта, зокрема депутатам районної та міської рад, керівництву Подільського району у місті Кропивницькому, – звернувся до присутніх очільник міста. – Лазня – це досить значимий соціальний об’єкт, бо ціла категорія людей, не маючи вдома комунальних зручностей, зможуть прийти сюди, щоб помитися, отримати комплекс оздоровчих процедур, поспілкуватися, вирішити свої проблеми. Дуже важливо, що така лазня є, що люди тут безкоштовно отримують весь комплекс послуг, щ медики тут завжди напоготові. А влада поряд – завжди чує та розуміє людей. Ви бачите, наскільки люди відкриті до спілкування. Вони не просто приходять на такі зустрічі із керівництвом міста та району, а й прагнуть допомогти, пропонують свої послуги, переймаються проблемами міста. Це добре, що у нас вони такі не байдужі, хоча багато хто досить поважного віку. Тож наше завдання – їх підтримувати у доброму здоров’ї, дбати про їхній добробут, піклуватись про них повсякденно. Що і будемо робити завжди.
Оксана ВЕРСТЮК



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.36792 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua