МЕНЮ


26 серпень 2011 - 12:50

Передсвятковий чистий тиждень


загальноміський суботникПрацівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, підприємств різних форм власності, орудуючи мітлами, віниками і граблями, збирали до купи, а потім кидали у вантажівки опале листя та все те, чим "засіяли" місто байдужі до його ошатності громадяни. В. о. начальника відділу будівництва та благоустрою головного управління ЖКГ міської ради Тетяна Криворучко розповіла, що спеціалісти міського КП з утримання шляхів протягом усього тижня благоустрою наполегливо чистили міські дороги й ліквідували три великих стихійних сміттєзвалища, найбільше з яких – біля залізничного переїзду, що на вулиці Салтикова-Щедріна (а також очищали акваторію Інгулу від пластико-целофаново-жерстяного розмаїття, яке плаває річкою).

загальноміський суботникФахівці КП "Трест зеленого господарства" звільняли від усього зайвого міські сквери та парки (зрізали засохлі дерева, згрібали листя та сміття). Протягом оголошеного міською владою чистого тижня міське сміттєзвалище безкоштовно приймало зібране кіровоградцями сміття, паліччя, листя тощо. Спеціалісти ЖЕКів та КРЕПів також не сиділи склавши руки: вони не лише зосередилися на прибиранні вуличного мотлоху, а й вивільняли з його полону підвали багатоповерхівок і дитячі ігрові майданчики.

Активну участь у суботнику взяли працівники виконавчих органів Кіровської та Ленінської районних у місті Кіровограді рад й спеціалісти управлінь і відділів міської ради. Більше ста "кіровців" пройшлися дружними рядами Ковалівським пляжем (з боку вулиці Терешкової) і зібрали на ньому три машини сміття, нанесеного людьми та негодою (транспорт для його вивезення надало ПП "Леон-плюс"). Вісімдесят "ленінців" тоді ж прибирали набережну Інгулу поблизу пам’ятного знака чорнобильцям та лісосмугу біля Далекосхідного кладовища: із центру міста та Великої Балки на міське сміттєзвалище було вивезено по повній вантажівці сміття й паліччя. Сотня фахівців управлінь і відділів міської ради суботник у сквері Молодіжному (поряд зі СДЮШОР "Надія") та в парку Ковалівському провели у п’ятницю.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37947 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua