МЕНЮ


7 червень 2019 - 12:01

Переможці конкурсу «Молодіжна палітра-2019»


Третього червня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відзначали переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра», який носить ім’я заслуженого працівника культури Леоніда Бондаря. Оригінальний живописець та графік був і невтомним педагогом, майже чверть століття віддавши вихованню молодих художників.

Започаткований музеєм конкурс, ідея проведення якого знайшла підтримку в управління культури і туризму міської ради міста Кропивницького, яке формує призовий фонд переможців, та обласної організації Національної спілки художників України, що виступила його співзасновником, додавши йому професійної ваги, з кожним роком набуває все більшої популярності. І це не дивно, адже конкурс охоплює фактично всі вікові категорії творчої молоді – від 7 до 22 років, різного ступеня мистецької підготовки – від учасників шкільних мистецьких гуртків до вихованців художніх шкіл та вищих навчальних закладів і приватних арт-студій.

Цього року на конкурс за темою «Моє місто» (до 265-річчя Кропивницького) подано понад 200 творів живопису, графіки, скульптури та декоративного мистецтва. Тож журі було нелегко визначити переможців, але ми справилися з цим завданням, відзначивши не лише дипломантів І, ІІ та ІІІ ступенів у різних вікових категоріях, а й нагородивши гідні на наш погляд твори подяками, відзнаками оргкомітету та особистими відзнаками членів журі, до яких додавалися спеціальні буклети конкурсу та призи – акрилові, гуашеві та акварельні фарби, пензлі, олівці, крейда, альбоми для малювання. Не залишилися без уваги й викладачі: їхню роботу відзначено подяками оргкомітету конкурсу.

Урочистості завершилися традиційним спільним фото біля музею Олександра Осмьоркіна – перлини архітектурної творчості талановитого зодчого Якова Паученка.

Андрій НАДЄЖДІН, заслужений художник України, голова журі конкурсуДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43972 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua