МЕНЮ


24 березень 2017 - 06:34

Переможців обрали школярі


Чи помічали ви, наскільки світ навколо нас різнокольоровий? Напевно, більшість дорослих через швидкий темп життя не бачить яскравих барв навколо. Але діти помічають усе.
Помітив це й депутат міської ради Кропивницького Сергій Кріпак, тому й ініціював проведення в школі № 30 конкурсу образотворчого мистецтва «Кольоровий світ навколо мене», який тривав з 20 лютого по 16 березня. Найбільше дітей до участі в конкурсі та огляду малюнків привабило те, що переможця мали визначити самі ж учні. Кожен з них віддав свій голос за автора, чий малюнок йому сподобався найбільше. Таким чином школярі вперше взяли участь у справжньому голосуванні, що їм надзвичайно сподобалося.
Оголошували і нагороджували переможців 16 березня. Кожен маленький митець отримав сертифікат учасника конкурсу, переможці – дипломи і подарункові сертифікати. А директор школи Наталя Вельгун та вчитель образотворчого мистецтва Олена Шпаченко – подяки за допомогу в організації проведення конкурсу «Кольоровий світ навколо мене».
Його переможцями серед учнів початкових класів стали Вероніка Хмуренко (перше місце), Олександра Савчук (друге) та Ілля Костюнін (третє). А серед учнів середніх та старших класів – Дарина Бехало (перше місце), Яна Кареліна (друге) і Михайло Волощук (третє).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36674 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua