МЕНЮ


6 липень 2012 - 11:46

Переможний акорд музичної школи №2 імені Мейтуса у Болгарії


9 – 18 червня в Кранєво (Болгарія) проходив VIII Міжнародний фестиваль-конкурс "Слов’янський вінець", у якому взяли участь 26 учнів та дев’ятеро викладачів Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса.

У складі творчої делегації кіровоградців були духовий оркестр (керівник – Б. Максименко), ансамбль викладачів "Дик- силенд" (керівник – Б. Максименко), дует акордеоністів та 15 солістів – виконавців на різних музичних інструментах.

Члени журі, яке очолював академік, професор Варненської консерваторії, композитор, керівник дитячого хору Болгарського радіо і телебачення Христо Недялков, із захопленням сприймали виступи наших учнів та викладачів й високо їх оцінили. Кіровоградці посіли сім перших місць серед колективів та солістів та три других місця, восьмеро учасників отримали дипломи третього ступеня. Нашому духовому оркестрові було надано право відкривати гала-концерт.

Ці переможні результати свідчать про самовіддану та кропітку роботу з талановитими дітьми викладачів високої кваліфікації однієї з найкращих мистецьких шкіл нашого краю, які разом з директором школи заслуженим працівником культури України Валентиною Ревенко передають мистецькі знання та відданість улюбленій справі своїм вихованцям, плекають духовну еліту України.

Привітна Болгарія – чудовий край для відпочинку. Наші діти змогли не лише відпочити на Чорноморському узбережжі Болгарії, а й подружитися з дітьми із Молдови, Білорусі, України, Болгарії та Росії. Адже мистецтво – велика сила єднання і дітей, і дорослих. Незабутніми стали спільні переживання українців у Болгарії за нашу збірну з футболу, коли хор з міста Рівного співав гімн України під супровід нашого духового оркестру. Кіровоградці ознайомилися з чудовою природою та культурою Болгарії, побували на кількох екскурсіях історичного, культурного та фольклорного спрямувань. Наприкінці перебування в Болгарії колективи музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса отримали запрошення на участь в іншому престижному виконавському міжнародному конкурсі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37953 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua