МЕНЮ


19 вересень 2014 - 19:26

Переселенцям - особливу увагу та підтримку


Станом на 15 вересня 2014 року до центрів зайнятості області по допомогу в працевлаштуванні звернулося понад 378 осіб з числа громадян, які переселяються з АР Крим, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей, з них 177 осіб отримали статус безробітного; 151 особі призначено виплату допомоги по безробіттю; 68 громадян за сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовані на постійні робочі місця. Крім того, для забезпечення тимчасової зайнятості шукачів роботи організовуються громадські та інші роботи тимчасового характеру, в яких вже взяли участь 20 осіб та 10 осіб були направлення на проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості.
З 10 вересня 2014 р. набула чинності постанова КМУ від 27 серпня 2014 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».
Постановою передбачено спрощення процедури поновлення статусу безробітного для осіб, які переселилися з регіонів проведення антитерористичної операції, зокрема реєстрація безробітних, які переселилися з регіонів проведення антитерористичної операції не припиняється, надання соціальних послуг та виплата матеріального забезпечення здійснюється центром зайнятості, до якого вони звертаються;
Крім того, передбачається надання можливості безробітним не відвідувати центр зайнятості в умовах настання надзвичайної ситуації. Та доповнюється перелік поважних причин нез’явлення до центру зайнятості громадян у строк встановлений для відвідування, а саме в умовах настання надзвичайної ситуації.
Юлія Андрєєва, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятостіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38618 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua