МЕНЮ


6 липень 2018 - 09:33

Перевірка на дорогах


На багатьох вулицях Кропивницького зараз активно ремонтується дорожнє покриття: на Чорновола, Короленка, Сиваській, Преображенській та інших гуркотить дорожня техніка, працюють робітники – знімається старий шар асфальту, встановлюються бордюри, облаштовуються каналізаційні люки...
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом з керівником головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктором Кухаренком проінспектували ремонт доріг міста.
– Виявлено низку порушень, які допустили виконавці робіт: це – невидалені пні спиляних дерев на тротуарах, нерівно встановлені бордюрні плити, незадовільний вигляд газонної частини, полишене будівельне сміття, – зауважив міський голова. – Головному управлінню ЖКГ поставлено завдання вплинути на підрядні організації, щоб ті якнайшвидше усунули недоліки й надалі їх не допускали. Є серйозні зауваження до підрядчиків, що працювали на вулиці Великій Пермській, ми примусимо їх усунути брак. А якщо не відреагують, потрібно зробити так, щоб надалі вони не працювали на таких об’єктах…Приємно бачити, що і нашим людям не байдуже те, як дорожники ставляться до освоєння бюджетних коштів. Під час перевірки до мене підходили мешканці, підприємці, представники громадської ради, що діє при виконкомі міської ради, які також контролюють ремонт дорожнього покриття.
Андрій Райкович додав, що міська влада звертатиметься до депутатів, щоб ті виділили додаткові кошти на ремонт доріг в обласному центрі. Адже зараз підбиваються підсумки першого півріччя, і є можливість коригувати бюджет. Наприклад, у цьому році планується завершити ремонт на вулиці Короленка, на що з бюджету вже виділено 11 мільйонів гривень, але вартість цього об’єкта – майже 35 мільйонів. Тому потрібні додаткові кошти на його завершення.
– Розпочато роботи на великих об’єктах, про які говорилося не один рік, зокрема, це стосується вулиці Короленка, де використовуються матеріали підвищеної стійкості, На вулиці Преображенській зараз укладається тротуарна плитка на пішохідних зонах. Для її якісної укладки потрібно тимчасово перемістити встановлені тут МАФи, а потім повернути назад. Ми донесемо до власників цих кіосків таку вимогу. Люди ставлять багато запитань щодо реконструкції та належного функціонування зливової каналізації на вулицях, що ремонтуються. Там, де вона обладнана, вона чиститиметься, ремонтуватиметься, як, наприклад, на вулиці Чорновола, а от на вулиці Короленка таких інженерних комунікацій немає. Особлива увага під час ремонту приділятиметься тим вулицям, де працює громадський транспорт.
А тим часом...
Понад вісім тисяч квадратних метрів дорожнього покриття відремонтовано в Кропивницькому з початку цього року. Таку інформацію озвучив на прес-конференції начальник головного управління житлово-комунального господарства міськради Віктор Кухаренко.
За його словами, у 2018 році на капітальний ремонт доріг у міському бюджеті передбачено 34 мільйони 476 тисяч гривень, а на поточний ремонт – майже 17 з половиною мільйонів. Крім вулиць Преображенської, Короленка та Великої Пермської, про які йшлося вище, на двох об’єктах незавершеного будівництва 2017 року – дорога по провулку Маріупольському, на вулицях Квітковій та Авіаційній – на даний час коригуються обсяги та вартість робіт, після чого їх продовжать. Буде завершено капітальний ремонт ще двох доріг: на вулиці Курортній (від вулиці Яновського до вулиці Рум’янцева) та на Рум’янцева (від вулиці Курортної до вулиці Глинки).
– Уже проведено тендерні закупівлі та визначено замовників, з якими планується укласти договори на ремонт доріг на вулицях Кропивницького та Братиславській, – повідомив начальник управління ЖКГ. – На вулиці Короленка на даний час триває демонтаж та монтаж дорожніх бордюрів, щоб остаточно підготувати транспортну магістраль до капітального ремонту. Дорожники пообіцяли впоратись у стислі терміни, щоб не ускладнювати рух транспорту, виконуватимуть частину робіт уночі. Є домовленість з КП «Електротанс» пускати тролейбуси до кільця біля нового автовокзалу, а далі вже курсуватимуть великогабаритні автобуси. Такий план буде задіяний в разі ускладнення дорожніх робіт, в іншому випадку рух тролейбусів припинятись не буде.
Поточний ремонт доріг в обласному центрі завершено на вулицях Ялтинській, Генерала Родимцева, Євгена Чикаленка, Євгена Тельнова, Степняка-Кравчинського, Комарова, Курганній, Ганни Дмитрян, по проспекту Університетському, а також на тендерних об’єктах – Студентському бульварі та провулку Василівському. Ведуться роботи на вулицях В’ячеслава Чорновола, Сиваській, Севастопольській.
За інформацією Віктора Кухаренка, капітальний ремонт тротуарів завершено на вулиці Бобринецький Шлях (від вулиці Нижньої П’ятихатської до провулку Маріупольського) – на 612 тисяч гривень загальною площею 924 квадратних метрів. Ведуться роботи на вулиці Андрія Матвієнка, виготовлено проектно-кошторисну документацію та проводиться експертиза щодо вулиць Волкова та Комарова (від Межового Бульвару до вулиці Соборної).
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41251 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua