МЕНЮ










14 липень 2017 - 07:56
Перевірки на дорогах

Чимало дворів кропивницьких багатоповерхівок поступово благоустроюються – дорожні служби виконують капітальні ремонти, замінюючи бордюри, укладаючи нове асфальтове покриття. Здійснюється й поточний та капітальний ремонт доріг обласного центру.
Для журналістів місцевих видань начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко організував 11 липня своєрідний прес-тур цими об’єктами.
Перша адреса – здані в експлуатацію території на Новомиколаївці. Так, двір п’ятиповерхівки на вулиці Юрія Липи, 4 кілька днів тому “одягся” в асфальт.
– Тут повністю оновлено асфальтове покриття, замінено бордюрний камінь та облаштовано господарські території, – розповів Віктор Кухаренко. – Минулого року цей двір мав досить жалюгідний вигляд на відміну від теперішнього. Я вважаю, що роботи виконано якісно, і асфальтове покриття прослужить тривалий термін.
Також Віктор Кухаренко звернув увагу на щойно відремонтований проїзд між вулицями Юрія Липи та Ціолковського. Залишилось нанести дорожню розмітку.
Задоволені і місцеві жителі. Ось мешканець будинку №3 по вулиці Пляжевій Анатолій Небога каже:
– Я – громадський активіст. Контролював роботу дорожників. Усе добре. Моя дружина повисаджувала клумби біля під’їздів, тож наш двір тепер зразковий.
Наступна зупинка – вулиця Авіаційна, де зараз робітники проводять підготовчі роботи до капітального ремонту. Старий шар асфальту вже знято, дорога встелена щебенем, а робітники встановлюють нові бордюри. На даний об’єкт виділено близько двох мільйонів гривень.
Також Віктор Кухаренко повідомив, що оголошено тендер на капітальний ремонт вулиць Верхньої Пермської та Преображенської. Завершується капітальний ремонт вулиці Миколи Смоленчука.
На даний момент ремонтуються прибудинкові території по вулицях Євгена Тельнова та Юрія Коваленка. Зараз тут тривають підготовчі роботи під асфальтування, це – найскладніший та основний етап: потрібно так вирівняти поверхню дороги, щоб у майбутньому не утворювались ями. За якістю робіт слідкують не лише спеціалісти управління ЖКГ, а й самі мешканці. Віктор Кухаренко навів випадок із жильцями будинку №5, корпус 1 на вулиці Юрія Коваленка. Вони виявили пильність, коли у їхній двір заїхали ремонтники. Перелякались, що невідомі особи крадуть бордюри, викликали поліцію, примусили її перевірити всі дозвільні документи. Довелося працівникам управління, які виїхали на місце, їх заспокоювати. З одного боку – курйозна ситуація, але з іншого – можна лише порадіти із того, що кропивничанам не байдуже, що відбувається у їхніх дворах.
Загалом, повідомив Віктор Кухаренко, на поточний ремонт прибудинкових територій у цьому році з міського бюджету виділено 26 мільйонів гривень, на капітальний – 35 мільйонів. На сьогодні завершено ремонти прибудинкових територій на вулицях Євгенa Тельновa № 6, корп.1 та № 3, корп.2, Пляжевій №№ 2, 3, Волковa, 9, корп.1, Aрхaнгельській, 46/91, Соборній №№ 3, 9, Aкaдемiкa Тaммa, 25, Aрхiтекторa Пaученкa, 68-a, Героїв Укрaїни, 28 та у селищі Гірничому на Лiнiї 10-ій, будинки №№ 46, 47. Ще близько десяти об’єктів зараз у роботі. Згідно з договорами, які підписані з підрядними організаціями, термін виконання ремонту – два місяці. Тобто до початку осені роботи на всіх запланованих об’єктах завершать. Правда, доведеться коригувати бюджет, бо після експертизи зросла вартість дорожніх робіт.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКА



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.55652 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua