МЕНЮ


17 серпень 2012 - 11:37

Перевіряють перевіряльників


Прокуратура Кіровоградського району зупинила безпідставну перевірку місцевого приватного підприємства.

Інформацію про неправомірні дії працівника управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС в області законники отримали завдяки телефонній "гарячій лінії", яка діє в прокуратурі для отримання повідомлень про тиск на бізнес.

У даному випадку інформація підтвердилася – прокурор встановив, що працівник міліції не мав законних підстав для проведення перевірки на цьому підприємстві. Більше того, з’ясувалося, що правоохоронець протягом тижня двічі безпідставно перевіряв цього бізнесмена.

Виявивши в роботі міліціонера порушення законодавства, районна прокуратура внесла подання його начальству з вимогою притягнути винного до дисциплінарної відповідальності.

Робота з виявлення фактів перешкоджання підприємництву триває, повідомляє прес-служба прокуратури області. І нагадує, що з червня нинішнього року в обласній та районних прокуратурах Кіровоградщини діють "гарячі лінії", на які пропонується телефонувати підприємцям, котрі вважають, що зазнали утисків з боку контролюючих та правоохоронних органів.

Телефон "гарячої лінії" прокуратури області: (0522) 27 63 10.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42929 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua