МЕНЮ


29 сiчень 2010 - 12:53

ПЕРЕВІЗНИКУ ДАЛИ 10 ДНІВ


Аби розібратися, в чому причина неналежної роботи ТОВ "Агентство "Бікор" та ЗАТ "Автоінвест", які експлуатують 104-й та 105-й маршрути, заступник міського голови Микола Цуканов провів днями нараду з працівниками профільного управління міської ради та керівниками зазначених вище автопідприємств. Інтереси новоолексіївської громадськості на нараді представляв депутат Кіровської районної ради, житель цього мікрорайону Михайло Демченко.

Виконуючий обов’язки директора товариства "Агентство "Бікор" Андрій Коверга визнав, що у жителів Новоолексіївки є підстави бути незадоволеними роботою очолюваного ним підприємства, і запевнив: через 10 днів на 104-у маршруті буде порядок.

Не заперечував людських претензій і директор ЗАТ "Автоінвест" Євген Данеко, хоч і висловив нарікання з приводу низької рентабельності 105-го маршруту. Вислухавши керівника ЗАТ "Автоінвест", Микола Цуканов попросив його попрацювати спільно з Михайлом Демченком над можливістю зміни маршруту №105. Представник новоолексіївської громадськості охоче пристав на цю пропозицію.

Ішлося на нараді і про необхідність відновлення роботи громадського транспорту за маршрутом №104-п, створеного для так званих пільгових перевезень. Заступник директора профільного департаменту міської ради Володимир Горбатенко запевнив, що з 1 лютого пасажирські перевезення за цим маршрутом буде відновлено. Тоді ж, заявив Володимир Горбатенко, почнуть курсувати пільгові автобуси і до селища Гірничого.

Віктор ІВАНЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37248 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua