МЕНЮ


17 березень 2017 - 06:48
Перевантажений транспорт у місто не пускатимуть

Із початком весни дорогами Кропивницького активно пересувають важковагові автомобілі, завантажені більше, ніж дозволено правилами дорожнього руху норми. Днями такий автомобіль потрапив в аварію на розі вулиць Короленка та Левитського через пошкодження осі. Він перевозив 50 тонн вантажу замість допустимих 40.
Міський голова Андрій Райкович доручив своєму заступнику Олександру Мосіну оперативно розробити заходи, які б обмежили пересування містом такого транспорту і попередили б руйнацію дорожнього полотна. А вже у вівторок виконком затвердив рішення щодо організації дорожнього руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів обласним центром.
Відповідно до прийнятого рішення, у Кропивницькому заборонено рух транспортних засобів вулицями міста без дозволу, маса яких перевищує вагові параметри, зазначені пунктом 22.5 Правил дорожнього руху.
Одночасно міська влада звернулася до головного управління Національної поліції в Кіровоградській області щодо подання ним пропозицій з організації в’їзду в обласний центр вантажного транзитного транспорту. Члени виконкому доручили головному управлінню ЖКГ спільно з управлінням розвитку транспорту та зв’язку міськради запропонувати, як можна контролювати вагу транспортних засобів.
Відповідальність за порушення правил перевезення нестимуть не тільки транспортники, а й підприємства, які приймають або завантажують автомобілі. На цьому наголосив на засіданні виконкому начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко.
– Ми не можемо допустити руйнаціїї доріг у Кропивницькому, – наголосив Олександр Мосін. – Міська влада вкладає в ремонт асфальтового покриття величезні кошти. Наприклад, у 2017 році на капітальний ремонт дороги по вулиці Короленка, де і поламалася вантажівка, заплановано 22 мільйони гривень. Тож прийняття такого рішення на часі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5633 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua