МЕНЮ


14 червень 2014 - 15:22

Перезавантаження триває


На четвертому засіданні 38-ї сесії Кіровоградської міської ради депутати затвердили на посаді заступника міського голови Олексія Олійника. Він отримав підтримку у 39 голосів.

Таким чином, зараз посади заступників міського голови обіймають Геннадій Осетров, Сергій Васильченко та Олексій Олійник, перший заступник міського голови – Анатолій Перевозник, якого поновив на цій посаді екс-міський голова Олександр Саінсус, обов’язки міського голови виконує секретар міської ради Іван Марковський.

А перед початком засідання Іван Марковський озвучив зміни у складі депутатських груп. Заяву про вихід з депутатської групи “За добробут міста” та вступ до групи “Спільний дім” написав Андрій Антонов. Згодом було розглянуто три колективних депутатських запити щодо надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим кіровоградцям.

Депутатський корпус вніс зміни до складу виконавчого комітету. За пропозицією Івана Марковського, з нього було виведено Олександра Саінсуса, Ігоря Василенка, Юрія Демця, Валерія Заботкіна, Сергія Поліщука та Олександра Рацула. Поповнення рядів членів виконавчого комітету очікується на наступній сесії міської ради.

Також депутати затвердили схему організації дорожнього руху вулицями Кіровограда, внесли зміни до програм розвитку житлово-комунального господарства та будівництва, реконструкції, ремонту доріг і підтримали рішення про створення комунального підприємства “Житлово-експлуатаційна контора №9".

Завершилася тридцять восьма сесія розглядом питань з регулювання земельних відносин.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3771 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua