МЕНЮ


7 квiтень 2017 - 06:11

Перші в черзі на ремонт – вулиця Авіаційна та провулок Маріупольський


Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького дало старт першим тендерним процедурам на ремонт дорожнього покриття в обласному центрі. Як повідомив начальник управління Віктор Кухаренко на нараді з керівниками комунальник підприємств, першими об’єктами, по яких відкрито електронні торги, стали вулиця Авіаційна і провулок Маріупольський.
Ремонти міських доріг, як капітальні, так і поточні, тримає на особистому контролі міський голова Андрій Райкович. У понеділок на апаратній нараді він доручив комунальникам терміново розпочинати масштабний ремонт, оскільки є сприятливі погодні умови для цього.
Віктор Кухаренко зазначив, що підвищенню якості ремонтів цьогоріч сприятиме налагоджена співпраця з підприємствами, які обслуговують підземні комунікації, у першу чергу – тепло-, водо-, газопостачальниками та зв’язквіцями.
– Всі роботи з дорожнім покриттям у Кропивницькому будуть погоджуватися з керівниками таких підприємств, – наголосив Віктор Кухаренко. – У такому випадку стануть неможливими факти, коли дорожники стелять асфальт, а після них починають випробовувати теплові мережі чи здійснювати плановий ремонт водогону. Маємо добре попрацювати разом на підготовчому етапі, щоб бюджетні кошти використовувались ефективно.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38435 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua