МЕНЮ


12 квiтень 2002 - 01:27

ПЕРША СЕСІЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Він привітав 44-х депутатів, чиї повноваження віднині визнані беззаперечно й остаточно, представив їх присутнім. Щодо інших шести - останнє слово скажуть суд і повторне голосування. Такими "нещасливими" виявилися округи №№21, 22, 24, 27, 40 та 41.

Також депутати визначили робочу групу по розробці регламенту роботи міської ради, запросивши до плідної співпраці всіх інших народних обранців.

Не обминули депутати і найболючішого питання, що так чи інакше мало постати на сесії - визнання територіальною виборчою комісією, а згодом і відповідним рішенням місцевого суду Ленінського району міста, виборів міського голови недійсними і призначення повторних виборів.

На запитання депутата обласної ради Віктора Громового (а новообрані представники міста в обласній раді також були запрошені до сесійної зали міської ради) про однакові умови голосування по виборах депутатів усіх рівнів і міського голови зокрема, відповідно до чого треба визнавати недійсними й інші вибори, заступник голови територіальної виборчої комісії Ігор Сендецький відповів, що по інших виборах скарг не надходило, значить, і претензій до умов голосування та деяких інших чинників, які могли б вплинути на результат волевиявлення кіровоградців, немає. Що стосується виборів міського голови, то такі кандидати на цю виборну посаду, як Володимир Ярошенко, Олександр Табалов і Олександр Варванський, подали скарги до територіальної виборчої комісії, на що і було зважено членами комісії при прийнятті вищезгаданого рішення.

І навіть якщо на певний час питання про те, хто буде міським головою залишається відкритим, ще не значить, що життя зупинилось, а виборний орган міської територіальної громади не здатен до роботи. Першими кроками наших обранців стало визначення депутатських груп, які згодом впливатимуть на роботу міської ради. Так, голова депутатської групи "Демократична фракція" Анатолій Лось запропонував присутнім список депутатів, які побажали об'єднатися для більш плідної роботи.

Увазі присутніх була запропонована й інша депутатська група - "Відродження Кіровограда".

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25286 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua