МЕНЮ


3 серпень 2018 - 10:12

Перша зарплата


Свої перші трудові книжки і першу заробітну плату отримали з рук міського голови Андрія Райковича учні і студенти Кропивницького, які долучилися до міської програми сезонних громадських робіт. Таким чином врочисто у приміщенні міської ради відзначили завершення «трудової зміни» для тієї молоді, яка вирішила на літніх канікулах попрацювати на благо міста, заробити гроші на власні потреби.
Кропивницький – єдине місто в Україні, де проект програми сезонних громадських робіт для молоді підтримали міський голова та депутати міськради і реалізований управлінням молоді та спорту. У 2018 році сума коштів на оплату праці за програмою була збільшена вдвічі, порівняно із минулим роком, і склала 200 тисяч гривень. Загалом у роботах з благоустрою території міста в чотирьох змінах взяли участь 121 дитина. Заробітна плата дітей склала від 950 до 1400 гривень за зміну.
– Я щиро вітаю вас із надзвичайно важливою в житті кожної людини подією, отриманням трудової книжки – першого атестата дорослого життя, – зазначив Андрій Райкович, вітаючи молодь. – Ви долучилися до дуже потрібної для всього міста справи – благоустрою його території, і за це вам подяка від усіх кропивничан. Пригадую, як я хотів у свої шкільні роки придбати чи то велосипед, чи магнітофіон, а батько мені казав, щоб я пішов попрацював і заробив ці гроші на таку бажану для мене річ. Переконаний, що зароблені кошти ви витратите з користю на необхідні вам покупки чи на мандрівки. Крім того, ви на практиці побачили, як то воно – тримати місто у чистоті, тож не дозволите ні собі, ні комусь іншому шкодити благоустрою. А наступного року ми з радістю також чекатимемо на вас у період літніх канікул, бо наша програма діє щорічно.
Подякував дітям за роботу і директор комунального підприємства «Благоустрій» Віктор Луценко. Комунальники впродовж всіх чотирьох змін були надійними і добрими партнерами дітям під час громадських робіт.
– Цьогоріч у нас працювали надзвичайно старанні діти, – наголосив Віктор Луценко. – Вони виконали величезний обсяг робіт у багатьох зелених зонах міста. Ваша допомога дала можливість спрямувати наших кваліфікованих спеціалістів на виконання їх головного завдання – робити місто красивим. А це означає, що в Кропивницькому з’явилися нові клумби, газони, зелені насадження, а наше місто стало привабливішим для містян і своїх гостей.
Після врочистостей на згадку про трудове літо 2018 року діти зробили спільне фото з міським головою.
Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.29875 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua