МЕНЮ


13 грудень 2014 - 19:54

Перше випробування негодою


На початку тижня, коли природа вирішила перевірити комунальників на міцність, у Кіровограді використали близько 300 тонн протиожеледевої суміші – для посипання доріг міста.

Про це сказав на зустрічі з журналістами начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян. А також повідомив, що цю роботу виконали три піскорозкидачі КП "Кіровоград-універсал-2005". На комунальному підприємстві цілодобово чергує аварійна група, завдання якої – усунення проблем з рухом на дорогах обласного центру.

За дві доби першої половини тижня в місті було посипано піщано-сольовою сумішшю 106 вулиць, а три сотні двірників "засіяли" піском та дрібним щебенем прибудинкові території. Посадовець уточнив, що йдеться про прибудинкові території об’єктів комунальної власності. Створення ж умов для безпечного пересування кіровоградцям у приватному секторі, уздовж будинків, де розміщено крамниці, кав’ярні тощо, установи, підприємства і організації, покладено, згідно з правилами благоустрою, що діють у Кіровограді і за дотримання яких слідкує спеціалізована інспекція міської ради, на мешканців приватного сектору та на керівників підприємств, установ, організацій.

Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Хачатурян також сказав, що комунальники не посипають дороги, які перебувають у комунальній власності, суцільним шаром, а використовують піщано-сольову суміш лише на окремих їх ділянках – спусках, підйомах, аварійних перехрестях.

До слова, від багатьох кіровоградців довелося почути в ці дні, що комунальники Кіровограда в цьому році спрацювали в умовах ожеледиці значно краще, ніж у минулі роки. Громадський транспорт працював без перебоїв, були посипані і тротуари. А ось щодо стану доріг за межами обласного центру були зауваження. На це звернув увагу під час наради в облдержадміністрації і голова ОДА Сергій Кузьменко. За його словами, він у понеділок зранку об’їхав три райони, і пересвідчився, що дорожники не спрацювали оперативно – дороги не були посипані, а техніка, що мала б ще з ночі ліквідовувати наслідки негоди, почала виїздити на дороги лише після 8-ї години.

Найближчими днями, до речі, якщо вірити прогнозам синоптиків, знову вночі температура повітря буде мінусова, а вдень підвищуватиметься до нуля – одного градусу тепла, тож можна очікувати ожеледицю.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4046 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua