МЕНЮ










18 листопад 2016 - 08:40

Перший інвестиційний форум


23 листопада у Кропивницькому відбудеться перший муніципальний інвестиційний форум “Time to Invest”. Про хід підготовки цього масштабного заходу журналісти дізнались на прес-конференції у міській раді від заступника міського голови Олександра Грабенка, в.о. начальника управління економіки міської ради Аліни Пузакової та голови громадської організації “Інститут інноваційних проектів і програм” Андрія Паливоди.
– Партнерами форуму є регіональна торгово-промислова палата та Центральноукраїнський національний технічний університет, на нього запрошено керівників міністерств та відомств, народних депутатів України, представників вітчизняного та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, – повідомив Олександр Грабенко. – Спілкування відбуватиметься в режимі онлайн, де кожен з учасників заходу матиме змогу оприлюднити свої проекти, знайти однодумців, запропонувати для розгляду представникам бізнесу ідеї та напрацювання. Мета форуму – привернути увагу громадськості та потенційних інвесторів до нашого міста, його економічних можливостей та виробничих потужностей, розвитку малого та середнього підприємництва.
– На форумі буде представлено три основних напрями, куди на сьогоднішній день міська влада готова і хоче залучити інвестиції, – енергозбереження та енергоефективність, розвиток підприємництва і туризму, – пояснила Аліна Пузакова.
Модератор однієї з інвестиційних платформ Андрій Паливода вже має досвід залучення інвестицій та реалізації бізнес-проектів. Тому, на його думку, потрібно якнайширше залучити до роботи громадські організації та експертні групи, які працюють у цьому напрямку.
Організатори висловили сподівання, що форум хоч і вперше проводиться у місті, але дасть старт розвитку окремих галузей економіки та промислового розвитку міста.
Оксана ВЕРСТЮК



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.35964 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua