МЕНЮ


31 серпень 2012 - 14:49

Перший раз у перший клас!


Ранці зі шкільним приладдям, придбані за гроші з міського бюджету, керівник міської влади вручав дітям разом з напутніми словами про необхідність добре вчитися й бути наполегливими у здобутті знань. Розповів він також дітям і про те, що у школі вони зустрінуть нових друзів та наставників-учителів.

Привітали майбутніх першокласників з початком їхнього шкільного життя піснями й танцем і юні артисти – вокалістки Олександра Варлавіна та Марія Сухонос, а також зразковий аматорський колектив – студія хореографічного мистецтва "Аеліта".

На цьому ж таки врочистому заході Олександр Саінсус вручив трудові книжки й заробітну плату тим старшокласникам, які влітку більше двох тижнів були задіяні на оплачуваних з міського бюджету громадських роботах з благоустрою міста. Загалом у літньому прибиранні й облаштуванні вулиць Кіровограда взяли участь 170 осіб, а виділено коштів на оплату їхньої праці – п’ятдесят тисяч гривень.

* * *

Завтра після урочистих лінійок, які в закладах освіти триватимуть від дев’ятої до десятої години, на кіровоградських школярів очікують цікаві заходи. Зокрема, від 11-ї до 12-ї години на площі Кірова триватиме розважально-ігрова програма, о дванадцятій годині від цієї ж площі розпочнеться урочиста хода "Парад шкільних форм" до Ковалівського парку. Там за участю зразкового хореографічного ансамблю "Надія" для дітлахів пройде хореографічний майстер-клас "У ритмі вальсу" та будуть організовані дитячо-розважальні ігрові програми.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Ігоря ФІЛІПЕНКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38925 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua